02/04: Party 3ου Έτους

Συντονιστής: University Editors

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό destiny » Κυρ, 03 Απρ 2011 4:22 pm

Με πρόχειρους υπολογισμούς ήταν γύρω στους 1200++
Αυτό δείχνει πως μια ανεξάρτητη και ομαδική πάνω απόλα προσπάθεια μπορεί ν'αποφέρει πολλά κέρδη (και όχι μονο στη διασκέδαση;))
destiny
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Πέμ, 04 Ιουν 2009 11:46 am
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό teo » Κυρ, 03 Απρ 2011 4:51 pm

παιδια οταν μπορεσετε πειτε περιπου πως πηγε το παρτυ απο λεφτα, ετσι να χαρουμε και λιγο παραπανω αποτι χαρηκαμε χθες!!
teo
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τρί, 17 Φεβ 2009 1:41 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό Nysta » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:09 pm

destiny έγραψε:Αυτό δείχνει πως μια ανεξάρτητη και ομαδική πάνω απόλα προσπάθεια μπορεί ν'αποφέρει πολλά κέρδη (και όχι μονο στη διασκέδαση;))


ενημερωτικά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Όλοι οι ανεξάρτητοι που συμμετέχετε στην επιτροπή έχετε λόγο πάνω στην κίνηση της ΔΑΠ να φέρει μπράβους στο παρτυ; γιατί αν δεν κάνω λάθος στην πολυτεχνειούπολη υπάρχει άσυλο και δεν καταλαβαίνω ποιος δίνει την εξουσιοδότηση σε μια παράραξη να κάνει κάτι τέτοιο...
Η πληρότητα του μπλε κάδου είναι ευθέως ανάλογη με το επίπεδο του διαλόγου στο forum..
Άβαταρ μέλους
Nysta
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: Πέμ, 08 Οκτ 2009 3:49 am
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό MaRKiSi0s^ » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:14 pm

Σωστός ο Nysta... επίσης όταν σκεφτόσασταν για τα γενικά έξοδα του πάρτυ που απαιτούνται για να μαζέψετε κάποια λεφτά είχατε στο νου σας και τους μισθούς των μπράβων?
Μιλώντας για τον εαυτό μου αλλά και για αρκετούς άλλους το συγκεκριμένο γεγονός μας ξενέρωσε αβέρτα και θα θελα να ξέρω τι γνώμη έχουν και τα παιδιά του 3ου έτους και κυρίως όσοι συμμετέχουν και στην επιτροπή
Δυστυχώς πάμε από το ΠΑΣΟΚ στο χειρότερο...
Άβαταρ μέλους
MaRKiSi0s^
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 441
Εγγραφή: Δευτ, 19 Μάιος 2008 8:58 pm
Τοποθεσία: Kypseli city!!!
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό morisson » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:20 pm

Τι ορίζετε σαν μπράβο, και που παρακώλυσε την διασκέδαση σας?Nysta ποιά ΔΑΠ έφερε τους μπράβους?Που είδες τον συνδιασμό ΔΑΠ-μπράβων μέσα στο πάρτυ?Μήπως αυτό είναι μια φήμη του κυκλοφόρησε μεταξύ μας-σας, οτι στην παρέα των 1200 τόσων υπάρχουν κάποιοι μπράβοι?
...brothers and sisters of the pale forest
children of night
who among you will run with the hunt?
Άβαταρ μέλους
morisson
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2306
Εγγραφή: Τρί, 09 Δεκ 2008 5:27 pm
Τοποθεσία: On the corner of Rush Street and Chestnut Street.
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό MaRKiSi0s^ » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:34 pm

Όταν πήδηξα τα κάγκελα για να βγω χωρίς να περάσω απ την είσοδο και μετά ξανανέβηκα απο κει μια ντουλάπα μου λέει: "Φιλαράκι έχεις σφραγίδα? Το ίδιο και η κοπέλα απο πίσω σου?" Ε αυτός ο 40αρης ντουλαπας τι ήτανε ρε συ morisson?
Τουλάχιστον θετικό είναι ότι απ' ότι φαίνεται δεν το ξέρατε εσεις... άρα μένει να βρείτε ποιους του έφερε
Δυστυχώς πάμε από το ΠΑΣΟΚ στο χειρότερο...
Άβαταρ μέλους
MaRKiSi0s^
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 441
Εγγραφή: Δευτ, 19 Μάιος 2008 8:58 pm
Τοποθεσία: Kypseli city!!!
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό morisson » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:38 pm

Αν σε ρώταγε 3ο ετής νουλάπας, άγνωστος σου,ή μεγαλύτερος ξάδερφος-αδερφός μου που τον είχα φέρει μαζι μου, να έχει το νου του, να δεί τη σφραγίδα, θα πίστευες οτι ήταν μπράβος?Μάλλον ναι.

Υ.Γ.Το άν παρατάξεις φέρνουν μπράβους στις σχολές είναι ένα θέμα, το οποίο προσωπικά το γνωρίζω,τo καταδικάζω και έχει τραγικά αποτελέσματα, βλέπε διάφορες περιπτώσεις ξύλου στην ΑΣΟΕΕ.Απλώς το γεγονός οτι το πρόβλημα υπάρχει, δεν επιτρέπει τη συσχέτιση γυμνασμένου τούμπανου με μπράβο.Κοινώς πολύ μανούρα για το τίποτα.
...brothers and sisters of the pale forest
children of night
who among you will run with the hunt?
Άβαταρ μέλους
morisson
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2306
Εγγραφή: Τρί, 09 Δεκ 2008 5:27 pm
Τοποθεσία: On the corner of Rush Street and Chestnut Street.
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό MaRKiSi0s^ » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:47 pm

Ρε συ μόρισον ακόμα κι αν θέλατε να φυλάτε κάποια μέρη, που λογικό είναι ειδικά όταν παίζουνε και λεφτά στη μέση, γιατί να μην αναλάβουν να το κάνουν αυτό παιδιά απ το έτος σας, που βοηθησαν στη διοργανωση κτλ? όπως ήταν τα κορίτσια στην είσοδο δηλαδη... Το για το αν οι συγκεκριμένοι ήταν μπράβοι ή οχι σου λέω ρε φίλε εγώ 40αρηδες ντουλάπες τέτοιους μόνο στα μαγαζιά βλέπω τι να κάνουμε τώρα... Αν έτυχε και ήταν ξαδερφος κανενός και ήρθε εκεί και έκανε και αφιλοκερδώς όλο το βράδυ τη δουλειά τι να πω, χαρά στο κουράγιο του... Δεν ξέρω τι εικόνα έχεις εσύ και όλοι οι άλλοι που το διοργανώσατε και άμα ξέρατε ότι θα έχετε και άτομα να φυλάνε το πάρτυ και επίσης τι σόι άτομα είναι αυτά...
Αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος πως δεν έχεις τη σωστή εικόνα για ποιους μιλάω
Δυστυχώς πάμε από το ΠΑΣΟΚ στο χειρότερο...
Άβαταρ μέλους
MaRKiSi0s^
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 441
Εγγραφή: Δευτ, 19 Μάιος 2008 8:58 pm
Τοποθεσία: Kypseli city!!!
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό art_emis » Κυρ, 03 Απρ 2011 7:53 pm

Παιδιά ΕΛΕΟΟΟΟΣ . . .δεν έχετε με κάτι άλλο να ασχοληθείτε???
Η Δαπ δεν έφερε κανένα μπράβο στο πάρτυ και όποιος έχει απορίες για ποιος τους έφερε να έρθει να ρωτήσει κάποιο από τα μέλη της επιτροπής.
Δεχθήκαμε προσφορές από πολλές εταιρείες που οργανώνουν πάρτυ η πιο συμφέρουσα ήταν η συγκεκριμένη και όλα πήγαν μία χαρά. Τα παιδιά τα συγκεκριμένα ήταν για ώρες έκτακτης ανάγκης γιατί σε περίπτωση που γινόταν κάποια φασαρία και έστω και ένα μηχάνημα χαλούσε όχι κερδος δεν θα είχαμε αλλά θα έπρεπε να πληρώσουμε και επιπλέον χρήματα. Τους συγκεκριμένους τους έφερε ο ίδιος ο κύριος που οργάνωσε το πάρτυ και όλη η επιτροπή ήταν ενημερωμένη. Σταματήστε να βρίσκεται αφορμές για το καθετί και βρείτε κάτι άλλο για να τραβήξετε την προσοχή. Το πάρτυ ήταν του 3ου έτους κι αυτό ήταν ξεκαθαρισμένο από την αρχή. ΟΥΤΕ Η ΔΑΠ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΕ ΟΥΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ. Χαρείτε λίγο με το αποτέλεσμα και αφήστε όλα τα άλλα.

ΥΓ: Εσύ που πήδηξες από τα κάγκελα είσαι πολύ έξυπνος. Συγχαρητήρια!! Μακάρι να το έκαναν όλοι, όχι μόνο αυτοί που είχαν ήδη πληρώσει είσοδο αλλά και αυτοί που δεν είχαν. Τότε πραγματικά θα είχαμε ΤΕΡΑΣΤΙΟ κέρδος!!!!
art_emis
 
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: Σάβ, 05 Ιουν 2010 8:48 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: 02/04: Party 3ου Έτους

Δημοσίευσηαπό MaRKiSi0s^ » Κυρ, 03 Απρ 2011 8:09 pm

Χαχαχα γιατί θα μου απαγορέψει κανείς να πηδήξω για να φτάσω γρήγορα στο μηχανάκι μου χωρίς να χρειαστεί να περάσω απ όλο τον κόσμο για να βγω στην είσοδο? τι σχέση έχει το κέρδος με αυτό?
τι μου λες τωρα για αφορμές και ΔΑΠ και μαπ και ιστορίες, δες αυτά που έχω γράψει και θα καταλάβεις ότι αυτο που είπες ήθελα να μάθω απ την αρχή: ότι είχατε αναθέσει το πάρτυ σε εταιρεία και ότι αυτοι σας φέρανε και μπράβους, τέλος ωραία και καλά
τώρα το κατά πόσο συμφωνούνε οι συμφοιτητές σας να δίνετε λεφτά σε εταιρείες για να σας οργανώνουν πάρτυ δεν ξέρω να τα πείτε στη συνέλευσή σας... εγώ πάντως χθες ήρθα για να ενισχύσω την προσπάθειά σας και ξενέρωσα που έμαθα ότι τα 5 ευρώ που έδωσα δεν θα πάνε όλα σε σας αλλά και σε κάποιους που διοργάνωσαν και το πάρτυ (και πληρώνουν και τους μπράβους προφανώς γιατί δεν δουλεύουν και τζάμπα τα παιδιά...)
τώρα ξέρω θα αρχίσει συζήτηση για το πως θα γινόταν να κάνετε πάρτυ χωρις διοργανώτρια εταιρεία και χίλια δυο.. ΝΑΙ γίνεται και το χουνε κάνει τόσες φορές και το site που μιλάς αυτή τη στιγμή το χει κάνει με μεγάλη επιτυχία
Δυστυχώς πάμε από το ΠΑΣΟΚ στο χειρότερο...
Άβαταρ μέλους
MaRKiSi0s^
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 441
Εγγραφή: Δευτ, 19 Μάιος 2008 8:58 pm
Τοποθεσία: Kypseli city!!!
Έτος εισαγωγής: 2006

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 3ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης