Εκπρόθεσμη εγγραφή σε εξάμηνο

Πληροφορίες που αφορούν στο σύνολο της εκπαιδευτικής δραστηριότητας της σχολής και δεν εντάσσονται σε κάποιο έτος.

Συντονιστής: University Editors

Εκπρόθεσμη εγγραφή σε εξάμηνο

Δημοσίευσηαπό nikosk107 » Σάβ, 04 Απρ 2020 1:34 am

Έκανα εκπρόθεσμη δήλωση μαθημάτων, έστειλα email πριν βδομάδες, για να ρωτήσω αν τη δεχτήκανε και μου απάντησαν πριν δυο μέρες ότι ακόμα δεν υπάρχει απάντηση στο αίτημα μου, δεδομένης και της κατάστασης με τον κορονοιό. Επίσης όταν την έκανα μου είπαν ότι συνήθως δεν τις δέχονται αλλά φέτος επειδή είναι πολλές μπορεί να τις δεχτούν. Σε περίπτωση που δεν τη δεχτούν, ξέρει κανείς αν γίνεται να δηλώσω τα μαθήματα στα 12+ για να μην χαθεί το εξάμηνο (είμαι 10ο)?
Ευχαριτώ για οποιαδήποτε απάντηση!
nikosk107
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ, 05 Δεκ 2015 2:09 pm
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: Εκπρόθεσμη εγγραφή σε εξάμηνο

Δημοσίευσηαπό Anakin » Σάβ, 04 Απρ 2020 6:03 pm

ΛΟΓΙΚΑ, για να κάνεις αίτηση για εγγραφή σε επιπλέον-των-12 μαθήματα, πρέπει να έχεις κάνει έστω και κενή εγγραφή στο εξάμηνο (χωρίς δηλωθέντα μαθήματα)
Άβαταρ μέλους
Anakin
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ, 15 Φεβ 2017 6:17 am
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Εκπρόθεσμη εγγραφή σε εξάμηνο

Δημοσίευσηαπό nikosk107 » Τετ, 22 Απρ 2020 10:17 pm

Υπάρχουν άλλοι που έχουν κάνει εκπρόθεσμη δήλωση; Ρώτησα πριν το πάσχα και μου είπαν οτι δεν έχουν περάσει ακόμα από κοσμητεία και ότι θα περάσουν λογικά μετά το πάσχα και θα ενημερωθώ. Μέχρι τώρα δεν είχα καμία ενημέρωση. Είδα στις ομάδες έτους στο φβ ότι η κοσμητεία ανακοίνωσε πως δεν θα τις δεχτεί. Ξέρει κανείς τι γίνεται με το θέμα;
nikosk107
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ, 05 Δεκ 2015 2:09 pm
Έτος εισαγωγής: 2015


Επιστροφή στο Μαθήματα-Γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες