Απονομή Διπλωμάτων

Πληροφορίες που αφορούν στο σύνολο της εκπαιδευτικής δραστηριότητας της σχολής και δεν εντάσσονται σε κάποιο έτος.

Συντονιστής: University Editors

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό av » Παρ, 11 Ιούλ 2014 1:04 pm

Ο καθένας με τον πόνο του.
av
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Κυρ, 20 Σεπ 2009 7:06 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ska8ari » Πέμ, 14 Αύγ 2014 12:26 pm

Έχει κανείς κάποια πληροφόρηση σχετικά με την απονομή διπλωμάτων που εκκρεμεί;
Ευχαριστώ.
ska8ari
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Τετ, 02 Φεβ 2011 1:41 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ΓΛΑΥΚΗ » Πέμ, 14 Αύγ 2014 2:31 pm

Ναι καλά... Θες και δίπλωμα εσύ... Μια μέρα που τηλεφώνησα στη γραμματεία μου είπαν ότι ο κύριος Γκόλιας προετοιμάζεται για τη θέση του Πρύτανη και άρα έχει σε δεύτερη μοίρα τις υπόλοιπες εκκρεμότητες... ( Είχα πάρει και θερινό φόρεμα... Με βλέπω να παίρνω το δίπλωμα φορώντας παλτό :D )
ΓΛΑΥΚΗ
 
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τετ, 22 Απρ 2009 4:46 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ska8ari » Δευτ, 25 Αύγ 2014 10:13 am

Κάποια φήμη, κάποια υποψία για απονομή τώρα που εξελίσσονται και οι εξεταστικές;
Ο λόγος που ρωτάω είναι οτι κάποιοι είμαστε εξωτερικό και υπάρχει και ένα α κόστος με μετακινήσεις κλπ, οπότε αν μαθαίναμε κάτι έστω μια φορά νωρίς.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων τόσο για την κατανόηση όσο και για την όποια πληροφόρηση.


Εχουμε καποια πληροφορια για απονομη πτυχίων??

οντως???? :clap: :finger:
Τελευταία επεξεργασία από leo8 και Πέμ, 02 Οκτ 2014 10:17 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: συγχώνευση δημοσιεύσεων
ska8ari
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Τετ, 02 Φεβ 2011 1:41 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ska8ari » Πέμ, 13 Νοέμ 2014 10:10 am

Τώρα που παρουσιάστηκαν και οι διπλωματικές και τελείωσε και ακόμα μια εξεταστική, υπάρχει καμία πληροφόρηση για τις περιβόητες απονομές διπλωμάτων;
ska8ari
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Τετ, 02 Φεβ 2011 1:41 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ΓΛΑΥΚΗ » Πέμ, 13 Νοέμ 2014 5:06 pm

Πήρα τηλέφωνο την προηγούμενη εβδομάδα και δεν υπάρχει καν "υποψία" απονομής... Φαντάζομαι από το νέο έτος αν γίνει κάτι... Μπορείς όμως ( χωρίς φανφάρες ) να πας με την ταυτότητά σου και να το παραλάβεις από τη Γραμματεία. Επειδή πολλοί έχουν τελειώσει εδώ και 1 1/2 χρόνο και δεν υπάρχει λόγος περαιτέρω αναμονής πηγαίνουν μόνοι τους και το παίρνουν μου είπε η αρμόδια υπάλληλος ( η Μπέτυ ).
ΓΛΑΥΚΗ
 
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τετ, 22 Απρ 2009 4:46 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ifi » Πέμ, 13 Νοέμ 2014 7:53 pm

Καλησπέρα σας, θα ήθελα μια πληροφορία αν κάποιος γνωρίζει. Επειδή βρίσκομαι στο εξωτερικό και Ελλάδα συνήθως είμαι σε περίοδο διακοπών που η σχολή είναι κλειστή, θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να εξουσιοδοτήσω κάποιον για να παραλάβει το πτυχίο μου.
ifi
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Δευτ, 16 Φεβ 2009 6:28 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό airetikos » Παρ, 23 Ιαν 2015 12:16 am

Αγαπητέ Αιρετικέ,

Ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα. Ζητώ συγγνώμη για την καθυστέρηση. Εξακολουθούμε να λειτουργούμε με μισούς υπαλλήλους λόγω των διαθεσιμοτήτων του προσωπικού και σ' αυτό, σε συνδυασμό με άλλα συσσωρευμένα προβλήματα, οφείλεται η καθυστέρηση.

Όμως να μην ανησυχείτε, έχουμε προγραμματίσει την απονομή για τα μέσα Φεβρουαρίου. Σύντομα θα βγει ανακοίνωση. Η κα Μπέτυ Χατζηπαναγιώτου ήδη ετοιμάζει τα διπλώματα.

Δ. Κουτσογιάννης

Demetris Koutsoyiannis
National Technical University of Athens
Θεωρώ ότι σας αφορά.
Αρχιεπίσκοπος Άρειος ο Α'
airetikos
 
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Σάβ, 11 Απρ 2009 9:33 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ΓΛΑΥΚΗ » Παρ, 23 Ιαν 2015 12:28 am

Πρίν κανα μήνα πήγα στη Γραμματεία και παρέλαβα το δίπλωμά μου προσκομίζοντας την ταυτότητά μου. Στον τόμο που υπέγραψα για την παραλαβή παρατήρησα ότι μεγάλο ποσοστό των παιδιών είχε παραλάβει ήδη οπότε δε θα παραστεί στην απονομή.
Πάντως συγγενής μου που ολοκλήρωσε τις σπουδές στη ΣΕΜΦΕ και αποφοίτησε τον Ιούλιο του 2013, παρέλαβε τώρα (8-9 Ιανουαρίου) το δίπλωμά του σε τελετή- παρωδία για 5 "φουρνιές" αποφοίτων ( από τον Ιούλιο του 2013 ως σήμερα- γινόταν το αδιαχώρητο και έκαναν κουμάντο οι επαγγελματίες φωτογράφοι).
ΓΛΑΥΚΗ
 
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τετ, 22 Απρ 2009 4:46 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Απονομή Διπλωμάτων

Δημοσίευσηαπό ian » Τρί, 19 Μάιος 2015 9:21 am

Βγήκε σχετική πρόσκληση στο site της Σχολής για την απονομή Διπλωμάτων έτους 2014.
ian
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί, 08 Φεβ 2011 9:44 am
Έτος εισαγωγής: 2007

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μαθήματα-Γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες