Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Συντονιστής: University Editors

Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό redy » Κυρ, 07 Σεπ 2008 8:21 am

παιδια επειδη δεν το εχω παρακολουθησει το μαθημα μπορει να μου πει κανεις τι ειναι αυτες οι 12 ασκησεις που καπου διαβασα και μονο αυτες μπορουμε να εχουμε ανοιχτες? :D
redy Οικονομική ενίσχυση στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Κυρ, 07 Σεπ 2008 7:18 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό redy » Τρί, 09 Σεπ 2008 7:46 am

ευχαριστω, χαιρομαι που ο κλωνος του dapcv εχει την ιδια υπευθυνοτητα απο πλευρας admin!
redy Οικονομική ενίσχυση στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Κυρ, 07 Σεπ 2008 7:18 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό san » Τρί, 09 Σεπ 2008 12:15 pm

φιλε εισαι καταπληκτικος. εγω χαιρομαι για την υπευθυνοτητα που εχεις ως φοιτητης.
san
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί, 09 Σεπ 2008 12:11 pm

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό tsiou » Τρί, 09 Σεπ 2008 12:23 pm

Εμένα μου κάνει εντύπωση ο τρόπος με τον οποίο έχει εκλάβει την έννοια του forum αυτού. Σίγουρα πάντως δεν είμαστε πελάτες των administrators οι οποίοι πρέπει να σπεύδουν να απαντούν σε κάθε ερώτημά μας. Το forum είναι σαν ένα μεγάλο τραπέζι στο οποίο πέφτουνε θέματα κι όποιος γνωρίζει κάτι επ' αυτών συνδράμει με τις γνώσεις του ή τις απόψεις του.
Give me a place to stand, and I will move the Earth.
tsiou Σημαντική βοήθεια & οικονομική ενίσχυση στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Κυρ, 06 Ιούλ 2008 10:05 pm
Τοποθεσία: Βύρωνας
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό Καμένος » Τρί, 09 Σεπ 2008 1:54 pm

Φιλε Redy, δεν εχεις παρει πρεφα καν τι γινεται εδω.

Πρωτον, δεν ειμαστε κλωνος της δαπ, μιας και δεν προκειται να σου ζητησουμε την ψηφο σου, αφου δεν αποτελουμε κ ουτε προκειται να αποτελεσουμε ποτε παραταξη. Οσον αφορα το look του forum, ψαξε σε αλλα forum που ειναι γραμμενα σε php και θα αρχισεις να στελνεις και εκει οτι ειναι κλωνοι της δαπ...

Δευτερον, εδω οι admins ειναι μερικοι απο τα ατομα που ξενικησαν αυτην την προσπαθεια. Ο ρολος μας δεν ειναι να απανταμε στις ερωτησεις ολων και να το παιζουμε καλοι σαμαρειτες και ξερολες. Απλα στοχος ειναι να βοηθησει ο καθενας στο βαθμο που μπορει/θελει. Αν καποιος χρηστης του φορουμ ηξερε, θα σου ειχε απαντησει. Οι admin δεν ειναι κατι παραπανω απο τους υπολοιπους χρηστες εδω...

tsiou έγραψε:Εμένα μου κάνει εντύπωση ο τρόπος με τον οποίο έχει εκλάβει την έννοια του forum αυτού. Σίγουρα πάντως δεν είμαστε πελάτες των administrators οι οποίοι πρέπει να σπεύδουν να απαντούν σε κάθε ερώτημά μας. Το forum είναι σαν ένα μεγάλο τραπέζι στο οποίο πέφτουνε θέματα κι όποιος γνωρίζει κάτι επ' αυτών συνδράμει με τις γνώσεις του ή τις απόψεις του.
42
Άβαταρ μέλους
Καμένος
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 881
Εγγραφή: Σάβ, 17 Μάιος 2008 9:05 pm
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό merde_conserve » Τρί, 09 Σεπ 2008 5:47 pm

Φίλε Redy, με κάθε καλή διάθεση,

Συγγνώμη που σου χαλάμε αυτές τις πελατειακές καταστάσεις στις οποίες έχεις συνηθίσει, αλλά εμείς εδώ ως moderators (όπως και ο admin) είμαστε υπεύθυνοι μόνο για τεχνικά και οργανωτικά ζητήματα. Δεν είμαστε οι πολιτικές περσόννες που σου παρέχουν ανταποδοτικές υπηρεσίες και εκπαιδευτικά βοηθήματα με αντάλλαγμα την ψήφο σου, και ούτε σκοπεύουμε να γίνουμε κάτι αντίστοιχο. Αυτό το forum βασίζεται στην καλή διάθεση όλων να βοηθήσουν αλλήλους, να ανταλλάξουν πληροφορίες και βοήθεια για τα μαθήματα, και δεν βασίζεται σε κάποια μονοσήμαντη σχέση δούναι-λάβειν μεταξύ πολιτικών παρόχων και του πελατολογίου τους.
Βέβαια δεν σε κατηγορώ, όλο το πολιτικό σύστημα στην Ελλάδα γύρω από αυτές τις πελατειακές σχέσεις γυρίζει, οπότε λογικό είναι να θες και κάτι τέτοιο από τη σχολή. Ίσως μια μέρα, αν τη δεις αλλιώς, να θες να βοηθήσεις με αυτά που ξέρεις το σύνολο και να περιμένεις, σε αντάλλαγμα, και τους άλλους να σε βοηθήσουν με αυτά που γνωρίζουν, και όχι να περιμένεις με το στόμα ανοιχτό να σε εξυπηρετήσουν ειδικευμένοι 'συνδικαλιστές'.
CSI computer expert έγραψε:I'll create a GUI interface using Visual Basic, see if i can track an IP Address out of this.

http://www.youtube.com/watch?v=ygB0Zviq ... r_embedded
Άβαταρ μέλους
merde_conserve
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 3538
Εγγραφή: Παρ, 16 Μάιος 2008 9:43 pm
Τοποθεσία: Βαζελοχώρι (κοινώς Αμπελόκηποι)
Έτος εισαγωγής: 2005

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό MaRKiSi0s^ » Τρί, 09 Σεπ 2008 8:13 pm

Άκου εκεί κλώνος της δαπ
:lol:
Δυστυχώς πάμε από το ΠΑΣΟΚ στο χειρότερο...
Άβαταρ μέλους
MaRKiSi0s^
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 441
Εγγραφή: Δευτ, 19 Μάιος 2008 8:58 pm
Τοποθεσία: Kypseli city!!!
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Τεχνική Υδρολογία (2007-08)

Δημοσίευσηαπό redy » Τρί, 09 Σεπ 2008 10:32 pm

ok calm, απλα δεν ξερω αν εσεις εχετε επαφη με ολα τα μαθηματα αλλα για καποιον που εργαζεται, ο μονος τροπος να ενημερωνεται για καποια μαθηματα ειναι απο τετοια forums και κυριως οταν ρωταει κατι μια μερα πριν την εξεταση τελοςπαντων μαλλον δεν εχετε μεγαλη επισκεψημότητα ακομα! ;)
redy Οικονομική ενίσχυση στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Κυρ, 07 Σεπ 2008 7:18 am
Έτος εισαγωγής: 0


Επιστροφή στο 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες