Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Συντονιστής: University Editors

Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό lazus » Πέμ, 25 Οκτ 2012 10:41 pm

Συνάδελφοι,όντως υπάρχει θέμα με τα Συνοριακά στοιχεία!!
Δεν εχει έρθει μεχρι τώρα κανείς καθηγητής στο μάθημα,οπότε δεν ξέρουμε τι θα γίνει τελικά..
Για όλους εμάς που το έχουμε δηλώσει,υπάρχει σοβαρό πρόβλημα κ δεν γνωρίζουμε αν κ μέχρι πότε θα μπορέσουμε να μάθουμε την κατάληξη,με δεδομένο οτι η προθεσμία για αλλαγές στη δήλωση μαθημάτων λήγει τη Δευτέρα!!
Οποιος μεγαλύτερος γνωρίζει κατι σχετικό,ας βοηθήσει..
lazus
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ, 31 Ιαν 2010 6:32 am
Έτος εισαγωγής: 2008

Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό gingobiloba » Πέμ, 25 Οκτ 2012 11:18 pm

lazus έγραψε:Συνάδελφοι,όντως υπάρχει θέμα με τα Συνοριακά στοιχεία!!
Δεν εχει έρθει μεχρι τώρα κανείς καθηγητής στο μάθημα,οπότε δεν ξέρουμε τι θα γίνει τελικά..
Για όλους εμάς που το έχουμε δηλώσει,υπάρχει σοβαρό πρόβλημα κ δεν γνωρίζουμε αν κ μέχρι πότε θα μπορέσουμε να μάθουμε την κατάληξη,με δεδομένο οτι η προθεσμία για αλλαγές στη δήλωση μαθημάτων λήγει τη Δευτέρα!!
Οποιος μεγαλύτερος γνωρίζει κατι σχετικό,ας βοηθήσει..


Ύστερα απο επικοινωνία με τη διδάσκοντα κ. Νερατζάκη, με πληροφόρησε πως το μάθημα θα διεξαχθεί κανονικά με κάποια καθυστέρηση στην έναρξη του. Ούτε αύριο Παρασκευή 26/10 θα γίνει μάθημα. Με διαβεβαίωσε πως μπορούμε όλοι να το δηλώσουμε κανονικά χωρίς φόβο για κάποια δυσμενή κατάληξη. Επίσης μου ζήτησε να ενημερώσω όσους ενδιαφερόμενους μπορώ. Τώρα γιατί δεν αναρτήθηκε ανακοίνωση απο τη σχολή δεν το γνωρίζω. Πάντως η καθηγήτρια μου φάνηκε συνεργάσιμη και πιστεύω ότι όντως δεν θα υπάρξει πρόβλημα.
gingobiloba
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ, 09 Ιούλ 2009 3:32 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό empfan » Παρ, 26 Οκτ 2012 12:55 am

gingobiloba έγραψε:
lazus έγραψε:Συνάδελφοι,όντως υπάρχει θέμα με τα Συνοριακά στοιχεία!!
Δεν εχει έρθει μεχρι τώρα κανείς καθηγητής στο μάθημα,οπότε δεν ξέρουμε τι θα γίνει τελικά..
Για όλους εμάς που το έχουμε δηλώσει,υπάρχει σοβαρό πρόβλημα κ δεν γνωρίζουμε αν κ μέχρι πότε θα μπορέσουμε να μάθουμε την κατάληξη,με δεδομένο οτι η προθεσμία για αλλαγές στη δήλωση μαθημάτων λήγει τη Δευτέρα!!
Οποιος μεγαλύτερος γνωρίζει κατι σχετικό,ας βοηθήσει..


Ύστερα απο επικοινωνία με τη διδάσκοντα κ. Νερατζάκη, με πληροφόρησε πως το μάθημα θα διεξαχθεί κανονικά με κάποια καθυστέρηση στην έναρξη του. Ούτε αύριο Παρασκευή 26/10 θα γίνει μάθημα. Με διαβεβαίωσε πως μπορούμε όλοι να το δηλώσουμε κανονικά χωρίς φόβο για κάποια δυσμενή κατάληξη. Επίσης μου ζήτησε να ενημερώσω όσους ενδιαφερόμενους μπορώ. Τώρα γιατί δεν αναρτήθηκε ανακοίνωση απο τη σχολή δεν το γνωρίζω. Πάντως η καθηγήτρια μου φάνηκε συνεργάσιμη και πιστεύω ότι όντως δεν θα υπάρξει πρόβλημα.


Επικοινώνησα σημερα με την κ.Νεραντζάκη και μου ειπε οτι αυριο μαθημα δε θα γίνει και καταλήξαμε να βρεθούμε όλοι την Τριτη βάσει προγράμματος στην ώρα και αίθουσα που προβλέπεται και τότε να συζητήσουμε όσοι ειμαστε εκει την ώρα που θα γινεται τελικα το μαθημα και την αίθουσα (θα μεταφερθούμε απο οτι κατάλαβα σε μια αίθουσα απέναντι απο το γραφείο της). Οπότε οποιος ξέρει καποιον που θα το παρει το μαθημα ας τον ενημερώσει για να μαζευτούμε καποια άτομα την Τριτη. Όλα αυτά ισχύουν εκτός της περιπτωσης που με ειδοποιήσει μου ειπε για καποια περαιτερω αλλαγη. Οποτε αν μου πει κατι θα το ποσταρω εγκαιρα.
empfan
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τρί, 21 Σεπ 2010 1:39 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό amazing_happens » Τετ, 31 Οκτ 2012 9:06 pm

Παιδια την Τριτη (χθες) αναζητησα "το μαθημα" και δεν το βρηκα!! Εγινε μαθημα και αν ναι που?
Υπαρχει καμια νεοτερη επικοινωνια με τη Νερατζακη, οεο?
amazing_happens
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: Τρί, 10 Φεβ 2009 3:07 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό gingobiloba » Πέμ, 01 Νοέμ 2012 12:12 am

amazing_happens έγραψε:Παιδια την Τριτη (χθες) αναζητησα "το μαθημα" και δεν το βρηκα!! Εγινε μαθημα και αν ναι που?
Υπαρχει καμια νεοτερη επικοινωνια με τη Νερατζακη, οεο?


Μάθημα δεν έγινε. Στην αίθουσα που ήταν προγραμματισμένη για την διεξαγωγή, έγραφε στον πίνακα: Συνοριακά στοιχεία Δευτέρα 5/11 09:00-11:00 στο Εργαστήριο Στατικής. Που το αναζήτησες :P; Πήγαμε κάποια άτομα στο γραφείο της κ. Νερατζάκη, μας μίλησε λίγο για το μάθημα, περί τίνος πρόκειται κτλ, μας έδειξε το βιβλίο που θα πάρουμε και επιβεβαίωσε την ανακοίνωση του πίνακα. Επειδή όσοι πήγαμε γράψαμε τα στοιχεία μας, καλό θα ήταν όσοι ενδιαφέρεστε να περάσετε μια βόλτα απ' το γραφείο της.
gingobiloba
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ, 09 Ιούλ 2009 3:32 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό amazing_happens » Πέμ, 01 Νοέμ 2012 3:33 pm

gingobiloba έγραψε:
amazing_happens έγραψε:Παιδια την Τριτη (χθες) αναζητησα "το μαθημα" και δεν το βρηκα!! Εγινε μαθημα και αν ναι που?
Υπαρχει καμια νεοτερη επικοινωνια με τη Νερατζακη, οεο?


Μάθημα δεν έγινε. Στην αίθουσα που ήταν προγραμματισμένη για την διεξαγωγή, έγραφε στον πίνακα: Συνοριακά στοιχεία Δευτέρα 5/11 09:00-11:00 στο Εργαστήριο Στατικής. Που το αναζήτησες :P; Πήγαμε κάποια άτομα στο γραφείο της κ. Νερατζάκη, μας μίλησε λίγο για το μάθημα, περί τίνος πρόκειται κτλ, μας έδειξε το βιβλίο που θα πάρουμε και επιβεβαίωσε την ανακοίνωση του πίνακα. Επειδή όσοι πήγαμε γράψαμε τα στοιχεία μας, καλό θα ήταν όσοι ενδιαφέρεστε να περάσετε μια βόλτα απ' το γραφείο της.

Μια χαρα ακουγονται. Η αναζητηση εγινε στα νεα κτηρια αλλα επεσα πανω σε "τοιχους". Την εν λογω ανακοινωση δεν την προσεξα! Οποτε βολτουλα απο το γραφειο της κα.Νερατζακη και απο βδομαδα μαθημα. Ευχαριστω.
amazing_happens
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: Τρί, 10 Φεβ 2009 3:07 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό amazing_happens » Δευτ, 14 Ιαν 2013 3:49 pm

Ζητηθηκε και συζητηθηκε απο μεριδα φοιτητων (8-10 που παρακολουθουμε) να γινει αλλαγη της ημερομηνιας της εξετασης του μαθηματος προς διευκολυνση μας. Υστερα απο μαραθωνιες διαβουλευσεις προταθηκε η ημερομηνια 19/2/2013 ημερα Τριτη. Δηλαδη 5η εβδομαδα εξεταστικης μαζι με τα υπολοιπα επιλογης του 9ου. Για τις ασκησεις που πρεπει να παραδωσουμε θα εχουμε 2-3 εβδομαδες μετα το περας της εξεταστικης τουλαχιστον. Η κα. Νερατζακη ειναι θετικη σε ενδεχομενη αλλαγη της ημερομηνιας.
Οποιος διαφωνει και εχει "δυνατα" επιχειρηματα, ας τα παραθεσει εδω...., αλλιως ας σωπασει για παντα! :D
Υ.Γ Ας σκεφτει οτι το δυσκολο στο μαθημα ειναι οι ασκησεις και οχι η εξεταση.
amazing_happens
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: Τρί, 10 Φεβ 2009 3:07 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό defonseca » Δευτ, 21 Ιαν 2013 5:49 pm

παιδια δεν παρακολουθουσα το μαθημα αλλα ακουσα οτι χρειαζεται να παραδωσουμε καποιες ασκησεις..ξερει κανεις 1)ποιες ειναι αυτες 2)που τις βρισκουμε και 3)ποτε και που τις παραδιδουμε...?????plase οποιος ξερει κατι ας ριξει λιγο φως στην υποθεση!!
defonseca
 
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τρί, 10 Μαρ 2009 12:19 am
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό cantona » Δευτ, 21 Ιαν 2013 6:12 pm

Τις έχω όλες λυμένες στείλε μου σε πμ το mail σου να στις στείλω
cantona
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Τετ, 24 Ιουν 2009 7:35 pm
Έτος εισαγωγής: 2005

Re: Συνοριακά Στοιχεία (2012-13)

Δημοσίευσηαπό chrisss » Παρ, 01 Φεβ 2013 9:27 pm

cantona έγραψε:Τις έχω όλες λυμένες στείλε μου σε πμ το mail σου να στις στείλω


να σου στείλω και εγώ το mail μου;
chrisss
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Πέμ, 22 Απρ 2010 3:22 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Επόμενο

Επιστροφή στο 5ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες