Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Συντονιστής: University Editors

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό stalin » Δευτ, 12 Μαρ 2012 9:37 pm

Εγινε τσεγκεβάρα μου.
Είμαστε έτοιμοι να πεθάνουμε για τα ιδανικά μας, αλλά, δόξα τω Θεό, δεν πιστεύουμε πια σε τίποτα.
stalin
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Σάβ, 28 Φεβ 2009 5:15 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Τρί, 13 Μαρ 2012 9:33 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.
Χθες πήγα στο γραφείο του κ. Αζοράκου και ρώτησα σχετικά με την εκδρομή στον Πειραιά. Μου ζήτησε να συγκεντρώσω κάποια στοιχεία των ατόμων που ενδιαφέρονται να έρθουν στην εκδρομή.

Γι΄αυτό τον λόγο οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να μου αποστείλουν pm με τα ακόλουθα στοιχεία:
1. Ονοματεπώνυμο
2. Αριθμός κινητού τηλεφώνου

Όσον αφορά ημέρα και ώρα αυτό θα το μάθουμε πιο μετά. Σε πρώτη φάση αρκεί δήλωση ενδιαφέροντος. Παρακαλώ να ενημερώσετε όσα άτομα είχαν το μάθημα, σχετικά με την εκδρομή και την ανακοίνωση. Ευχαριστώ!
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Τετ, 14 Μαρ 2012 9:57 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.
Πήγα στο γραφείο του κ. Αζοράκου και ρώτησα σχετικά με την εκδρομή στον Πειραιά. Μου ζήτησε να συγκεντρώσω κάποια στοιχεία των ατόμων που ενδιαφέρονται να έρθουν στην εκδρομή.

Γι΄αυτό τον λόγο οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να μου αποστείλουν pm με τα ακόλουθα στοιχεία:
1. Ονοματεπώνυμο
2. Αριθμός κινητού τηλεφώνου

Όσον αφορά ημέρα και ώρα αυτό θα το μάθουμε πιο μετά. Σε πρώτη φάση αρκεί δήλωση ενδιαφέροντος. Παρακαλώ να ενημερώσετε όσα άτομα είχαν το μάθημα, σχετικά με την εκδρομή και την ανακοίνωση. Ευχαριστώ!
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Δευτ, 19 Μαρ 2012 6:26 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.
Ο κ. Αζοράκος μου ζήτησε να συγκεντρώσω κάποια στοιχεία των ατόμων που ενδιαφέρονται να έρθουν στην εκδρομή στον Πειραιά.

Γι΄αυτό τον λόγο οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να μου αποστείλουν pm με τα ακόλουθα στοιχεία:
1. Ονοματεπώνυμο
2. Αριθμός κινητού τηλεφώνου

Όσον αφορά ημέρα και ώρα αυτό θα το μάθουμε πιο μετά. Σε πρώτη φάση αρκεί δήλωση ενδιαφέροντος. Παρακαλώ να ενημερώσετε όσα άτομα είχαν το μάθημα, σχετικά με την εκδρομή και την ανακοίνωση. Ευχαριστώ!
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Παρ, 23 Μαρ 2012 5:33 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.
Έπειτα από συνεννόηση με τον κ. Αζοράκο, η εκδρομή στον Πειραιά θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29.3.
Βέβαια αν κάποιοι έχουν αντίρρηση σχετικά με την ημερομηνία θα ήταν καλό να στείλουν email στον καθηγητή και να κανονιστεί κάποια μέρα που θα βολεύει την πλειοψηφία. Ουσιαστικά, η παραπάνω ημερομηνία είναι η πιο πιθανή αλλά όχι απαραίτητα η μόνη δυνατή.

Αν βέβαια τίποτα άλλο δεν ειπωθεί τότε στις 29.3 θα γίνει η εκδρομή. Για περαιτέρω πληροφορίες επί του θέματος αναμένουμε ενημέρωση από τον καθηγητή τις επόμενες μέρες.
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Δευτ, 26 Μαρ 2012 7:15 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.

Παρακάτω θα δοθούν οι απαραίτητες πληροφορίες για την επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29.3 :
1. Η επίσκεψη θα γίνει στο Πέραμα και ακριβέστερα στον Σταθμό Εμπορευματοκιβωτίων Πειραιά (Σ.Ε.Π.)/Container Terminal.
2. Θα πρέπει να βρισκόμαστε στον παραπάνω χώρο στις 13:30 και η επίσκεψη θα διαρκέσει περί τις 2 και μισή ώρες.

Όσον αφορά την μετακίνηση αποφασίστηκε να δοθεί ραντεβού στις 13:10 στην πεζογέφυρα στο Λιμάνι του Πειραιά( η οποία είναι σχεδόν έξω από τον Σταθμό του Ηλεκτρικού στον Πειραιά ) από την μεριά του Λιμένα. Εκεί θα βρίσκεται ο καθηγητής με το αυτοκίνητό του και κάποια άλλα αυτοκίνητα( Συναδέλφων μας ), έτσι ώστε να μετακινηθούμε στον προαναφερθέντα χώρο.

Επειδή όμως είμαστε 18 άτομα και κάθε αυτοκίνητο χωράει 5, θα πρέπει ορισμένοι να διαθέσουν το αυτοκίνητό τους. Εγώ θα κατέβω με αυτοκίνητο, άρα απαιτούνται άλλα δυο( το πολύ ) αυτοκίνητα. Απλά με pm η μήνυμα στο topic του Forum να ενημερώσετε ποιοι θα φέρουν αυτοκίνητο.
Παρακαλείσθε να τηρήσετε τις ώρες που αναφέρουμε παραπάνω.
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Τρί, 27 Μαρ 2012 3:00 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.

Παρακάτω θα δοθούν οι απαραίτητες πληροφορίες για την επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29.3 :
1. Η επίσκεψη θα γίνει στο Πέραμα και ακριβέστερα στον Σταθμό Εμπορευματοκιβωτίων Πειραιά (Σ.Ε.Π.)/Container Terminal.
2. Θα πρέπει να βρισκόμαστε στον παραπάνω χώρο στις 13:30 και η επίσκεψη θα διαρκέσει περί τις 2 και μισή ώρες.

Όσον αφορά την μετακίνηση αποφασίστηκε να δοθεί ραντεβού στις 13:10 στην πεζογέφυρα στο Λιμάνι του Πειραιά( η οποία είναι σχεδόν έξω από τον Σταθμό του Ηλεκτρικού στον Πειραιά ) από την μεριά του Λιμένα. Εκεί θα βρίσκεται ο καθηγητής με το αυτοκίνητό του και κάποια άλλα αυτοκίνητα( Συναδέλφων μας ), έτσι ώστε να μετακινηθούμε στον προαναφερθέντα χώρο.

Επειδή όμως είμαστε 18 άτομα και κάθε αυτοκίνητο χωράει 5, θα πρέπει ορισμένοι να διαθέσουν το αυτοκίνητό τους. Εγώ θα κατέβω με αυτοκίνητο, άρα απαιτούνται άλλα δυο( το πολύ ) αυτοκίνητα. Απλά με pm η μήνυμα στο topic του Forum να ενημερώσετε ποιοι θα φέρουν αυτοκίνητο.
Παρακαλείσθε να τηρήσετε τις ώρες που αναφέρουμε παραπάνω.
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό ckotscv » Τετ, 28 Μαρ 2012 5:33 pm

Καλησπέρα συνάδελφοι.

Παρακάτω θα δοθούν οι απαραίτητες πληροφορίες για την επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 29.3 :
1. Η επίσκεψη θα γίνει στο Πέραμα και ακριβέστερα στον Σταθμό Εμπορευματοκιβωτίων Πειραιά (Σ.Ε.Π.)/Container Terminal.
2. Θα πρέπει να βρισκόμαστε στον παραπάνω χώρο στις 13:30 και η επίσκεψη θα διαρκέσει περί τις 2 και μισή ώρες.

Όσον αφορά την μετακίνηση αποφασίστηκε να δοθεί ραντεβού στις 13:10 στην πεζογέφυρα στο Λιμάνι του Πειραιά( η οποία είναι σχεδόν έξω από τον Σταθμό του Ηλεκτρικού στον Πειραιά ) από την μεριά του Λιμένα. Εκεί θα βρίσκεται ο καθηγητής με το αυτοκίνητό του και κάποια άλλα αυτοκίνητα( Συναδέλφων μας ), έτσι ώστε να μετακινηθούμε στον προαναφερθέντα χώρο.

Επειδή όμως είμαστε 18 άτομα και κάθε αυτοκίνητο χωράει 5, θα πρέπει ορισμένοι να διαθέσουν το αυτοκίνητό τους. Εγώ θα κατέβω με αυτοκίνητο, άρα απαιτούνται άλλα δυο( το πολύ ) αυτοκίνητα. Απλά με pm η μήνυμα στο topic του Forum να ενημερώσετε ποιοι θα φέρουν αυτοκίνητο.
Παρακαλείσθε να τηρήσετε τις ώρες που αναφέρουμε παραπάνω.
ckotscv
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τρί, 21 Οκτ 2008 7:18 pm

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό sessilia » Σάβ, 29 Σεπ 2012 6:26 pm

να ρωτησω τελικα εργα ανοικτης θαλασσης δινουμε τη παρασκευη 5/10 ή τη τριτη 9/10?
sessilia
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Πέμ, 02 Ιούλ 2009 2:38 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Έργα Ανοικτής Θαλάσσης (2011-12)

Δημοσίευσηαπό saveapenguin » Σάβ, 29 Σεπ 2012 6:34 pm

Προφανώς δίνουμε σύμφωνα με το καινούριο πρόγραμμα. Δηλαδή την Τρίτη 9/10 στις 15:00, στο κτίριο Γκίνη.
saveapenguin Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Δευτ, 15 Φεβ 2010 11:45 pm
Έτος εισαγωγής: 2006

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 5ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες