Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Συντονιστής: University Editors

Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό annaast » Τρί, 19 Οκτ 2010 1:45 pm

Καλησπερα!μηπωσ ξερει κανεις απο που μπορω και αν μπορω να μαθω την σειρα μου στην σχολη πολιτικων μηχανικων ΕΜΠ?
περασα φετος στο πολιτικων μηχανικων πατρασ ,ενω ειχα 1η επιλογη την σχολη του ΕΜΠ.που μπορω να μαθω τι σειρα εχω εκει..?
ευχαριστω!
Τελευταία επεξεργασία από merde_conserve και Τρί, 19 Οκτ 2010 1:53 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσέξτε παρακαλώ τον τίτλο του θέματος και μη γράφετε με κεφαλαία.
annaast
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ, 27 Αύγ 2010 1:28 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό graviasd » Τρί, 19 Οκτ 2010 4:18 pm

λογικα αν προσθεσεις εισαχθεντες στο μετσοβιο στο απθ και τη δικια σου σειρα στην πατρα θα εχεις περιπου ενα δειγμα.δεν ξερω τι παιζει με τις μετεγγραφες
graviasd
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τρί, 05 Οκτ 2010 3:53 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό PAINTER » Τρί, 19 Οκτ 2010 4:26 pm

graviasd έγραψε:λογικα αν προσθεσεις εισαχθεντες στο μετσοβιο στο απθ και τη δικια σου σειρα στην πατρα θα εχεις περιπου ενα δειγμα.δεν ξερω τι παιζει με τις μετεγγραφες

δεν έχει να κάνει αυτό που λες ντε και καλά καθώς κάποιοι δεν δήλωσαν καθόλου εμπ (θεσσαλονικείς) ή δήλωσαν πρώτα πάτρα και μετά θεσσαλονίκη και ούτως καθ'εξής
αυτό το ίδρυμα,εσείς οι ίδιοι το απαξιώνετε κάθε μέρα...με τον να μπαίνετε το πρωί και το να βγαίνετε το βράδυ χωρίς να προσφέρετε τίποτα σ'αυτό,χωρίς να γυρνάτε κάτι σ'αυτό.Εάν κατανοήσετε τη σημασία του να είσαι μέλος του πολυτεχνείου ίσως ανακαλύψετε ότι ο άνθρωπος δεν έχει μόνο έναν ρόλο.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΚΙΟΥΝΙΤΕΣ

http://www.youtube.com/watch?v=W3XZqb50SfI
Άβαταρ μέλους
PAINTER
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1437
Εγγραφή: Κυρ, 01 Ιουν 2008 3:40 pm
Τοποθεσία: 109.74.3.51
Έτος εισαγωγής: 2002

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό lawine » Τρί, 19 Οκτ 2010 4:44 pm

Κατ' αρχήν καλή φοίτηση!
Η γνώμη μου είναι να απευθυνθείς στο Υπουργείο Παιδείας. Αυτοί θα έχουν τα δεδομένα..δεν ξέρω τι πρόθεση θα έχουν βέβαια να σε βοηθήσουν..ελπίζω να είσαι τυχερός/ή.
lawine Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Τετ, 03 Σεπ 2008 1:31 am
Τοποθεσία: Γκουτζαλάκα
Έτος εισαγωγής: 2004

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό annaast » Τρί, 19 Οκτ 2010 4:48 pm

δεν νομίζω να μπορείς να δεις τους εισαχθέντες σε κάθε σχολή...
βασικά θέλω να μάθω τι σειρά είχα γιατί του χρόνου θα κάνω 10%,να δω τι πιθανότητες έχω...
αλλά δεν ξέρω που μπορώ να τα βρω αυτά...όσο για το υπουργείο δεν λένε τίποτα.πήγα και μόνο που δεν με φαγαν..δεν γίνεται λένε...κουραφέξαλα
Τελευταία επεξεργασία από intelx86 και Τρί, 19 Οκτ 2010 5:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Τα greeklish απαγορεύονται!
annaast
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ, 27 Αύγ 2010 1:28 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό graviasd » Τρί, 19 Οκτ 2010 4:57 pm

αν δε σου λεει και το υπουργειο τοτε δυσκολο να μαθεις.Παντως οι κανονικες εισαχθεντες καθε σχολης γραφονται σε εφημεριδες και σαιτς με την ανακοινωση των βασεων.
Τελευταία επεξεργασία από graviasd και Τρί, 19 Οκτ 2010 5:01 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
graviasd
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τρί, 05 Οκτ 2010 3:53 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό PAINTER » Τρί, 19 Οκτ 2010 5:00 pm

δες παλαιότερες βάσεις του 10% και κάνε μια αναγωγή σε σχέση με τις φετινές κανονικές!και να έχεις υπόψη σου ότι στο 10% γίνεται ένας ψιλοπανικός, ειδικά με τόσο υψηλές βάσεις
αυτό το ίδρυμα,εσείς οι ίδιοι το απαξιώνετε κάθε μέρα...με τον να μπαίνετε το πρωί και το να βγαίνετε το βράδυ χωρίς να προσφέρετε τίποτα σ'αυτό,χωρίς να γυρνάτε κάτι σ'αυτό.Εάν κατανοήσετε τη σημασία του να είσαι μέλος του πολυτεχνείου ίσως ανακαλύψετε ότι ο άνθρωπος δεν έχει μόνο έναν ρόλο.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΚΙΟΥΝΙΤΕΣ

http://www.youtube.com/watch?v=W3XZqb50SfI
Άβαταρ μέλους
PAINTER
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1437
Εγγραφή: Κυρ, 01 Ιουν 2008 3:40 pm
Τοποθεσία: 109.74.3.51
Έτος εισαγωγής: 2002

Re: Ερώτηση για τη σειρά εισαγωγής

Δημοσίευσηαπό taliampes » Τρί, 19 Οκτ 2010 8:30 pm

Το μονο που μπορεις να κανεις πιστευω ειναι απο
το υπουργειο να βρεις τους υποψηφιους που επελεξαν το
εμπ ως πρωτη επιλογη οσον αφορα τις σχολες πμ
και να βρεις βαθμολογικα σε ποια θεση βρισκεσαι ,αν και δυσκολα θα σου δωσουν
τετοια στοιχεια..Οσον αφορα το 10% η κατασταση με το νεο συστημα που μπηκε
φετος ειναι ψιλοπεριεργη αν σκεφτεις το μπαχαλο με τις φετεινες βασεις :ellinofreneia: :ellinofreneia: .
(μαθηματικο με 3500 μορια)Αν και δυσκολο κανε εσυ το μηχανογραφικο και ποτε δε ξερεις.
taliampes
 
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Παρ, 06 Φεβ 2009 2:02 pm
Τοποθεσία: Συνοικισμος
Έτος εισαγωγής: 2007


Επιστροφή στο 1ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες