Off-topic / Flaming Posts

Εδώ μεταφέρονται κάποια "προβληματικά" μηνύματα-θέματα για να μην διαγραφούν τελείως.

Re: Σιδηροπαγές Σκυρόδεμα (2015-16)

Δημοσίευσηαπό Astrix » Τρί, 01 Δεκ 2015 11:12 pm

εχετε πλακα εδω μεσα :)
Ατζγκόνια νταραβόνια νταφάσα..Μία μία..
Άβαταρ μέλους
Astrix
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Παρ, 27 Δεκ 2013 6:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό gousia » Τρί, 08 Δεκ 2015 8:51 pm

Πως πιστοποιειται οτι οι τιμες αυτες αντιστοιχουν στα συγκεκριμενα προιοντα των φωτογραφιων;
Επισης στην αποδειξη υπαρχει πληθος προιοντων για τα οποια δεν υπαρχει καμια απολυτως περιγραφη περα απο το γενικο ''ειδη σχεδιου''
Πως καταλαβαινει καποιος,ακομα και στην περιπτωση που η αποδειξη ειναι αληθης,ποιες τιμες αντιστοιχουν στους ραπιδογραφους;
Ακομα στη δευτερη φωτογραφια ειναι πιθανο το κουτι να ειναι αδειο,με δεδομενο οτι δεν φαινεται πουθενα το περιεχομενο του μεσω μια ζελατονοειδους μεμβρανης...
Τελος , στην πρωτη φωτογραφια , ενα απο τα εξαρτηματα/μπιμπιμπλοκια φαινεται παραταιρο.
Υποπτο το πακετο...

Και στην τελικη ποιος εισαι;Στρατο εχεις παει;
γιαούρτι με κέτσαπ
gousia
 
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί, 22 Φεβ 2011 2:10 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό Athinagoras » Τετ, 09 Δεκ 2015 10:28 pm

Γειά σου gousia
Πιστεύω ότι είμαι σχετικά κατανοητός σε αυτό που γράφω.Ωστόσο όντως επειδή όπως είπα δεν θέλω να εκμεταλλευτώ κανέναν δεν έχω κανένα πρόβλημα να ανεβάσω πιο αναλυτικές φωτογραφίες (χωρίς να θέλω να δικαιολογηθώ δεν έχω ανοίξει καν το κουτί των ραπιδογραφων και δεν ξέρω ακριβώς τα εξαρτήματα τους)
Όσον αφορά τις τιμές μπορώ να σου στείλω π.μ για το από που το πήρα για να το διασταύρωσεις και μόνος σου(δεν γράφω από που το πήρα για να μην διαφημίζω κάποιο μαγαζί)
Τώρα για το αν έχω πάει στρατό και ποιος είμαι νομίζω ότι είναι άσχετο με το θέμα και το λέει η χρονιά εγγραφής μου στην σχολή
Άβαταρ μέλους
Athinagoras
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τετ, 02 Δεκ 2015 8:06 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό koutsou-bilo » Πέμ, 10 Δεκ 2015 3:15 pm

Athinagoras έγραψε:Γειά σου gousia
Πιστεύω ότι είμαι σχετικά κατανοητός σε αυτό που γράφω.Ωστόσο όντως επειδή όπως είπα δεν θέλω να εκμεταλλευτώ κανέναν δεν έχω κανένα πρόβλημα να ανεβάσω πιο αναλυτικές φωτογραφίες (χωρίς να θέλω να δικαιολογηθώ δεν έχω ανοίξει καν το κουτί των ραπιδογραφων και δεν ξέρω ακριβώς τα εξαρτήματα τους)
Όσον αφορά τις τιμές μπορώ να σου στείλω π.μ για το από που το πήρα για να το διασταύρωσεις και μόνος σου(δεν γράφω από που το πήρα για να μην διαφημίζω κάποιο μαγαζί)
Τώρα για το αν έχω πάει στρατό και ποιος είμαι νομίζω ότι είναι άσχετο με το θέμα και το λέει η χρονιά εγγραφής μου στην σχολή


Δικαιολογείσαι που ψάρωσες επειδή μπήκες το 14. Την άλλη φορά θα είμαστε πιο αυστηροί μαζί σου!11!1
Σήμερον ιδικό μου
Αύριον ιδικό σου
Μηδέποτε μηδενός

Βυζαντινό λαϊκό ρητό 9ος αιώνας

http://luben.tv/wp-content/uploads/2014/10/stin-ugeia-mas.gif?3fb042
Άβαταρ μέλους
koutsou-bilo
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Τετ, 15 Δεκ 2010 6:35 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό Athinagoras » Πέμ, 10 Δεκ 2015 4:33 pm

Το ότι ο άλλος προσπαθεί να κάνει σοβαρή δουλειά δεν το σκέφτεστε καθόλου ;
Ποιος σας έδωσε το δικαίωμα να κάνετε καψώνια
Άβαταρ μέλους
Athinagoras
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Τετ, 02 Δεκ 2015 8:06 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό gousia » Πέμ, 10 Δεκ 2015 9:33 pm

Athinagoras έγραψε:Το ότι ο άλλος προσπαθεί να κάνει σοβαρή δουλειά δεν το σκέφτεστε καθόλου ;
Ποιος σας έδωσε το δικαίωμα να κάνετε καψώνια


Τελικα τα εσπρωξες τα λαθραια;
γιαούρτι με κέτσαπ
gousia
 
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί, 22 Φεβ 2011 2:10 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό andskia » Πέμ, 10 Δεκ 2015 9:50 pm

Athinagoras, πολύ καλά έκανες που ανέβασες τα στοιχεία. Τα άστοχα μηνύματα του gousia θα μεταφερθούν στον μπλέ κάδο για να μπορέσει να ξαναεμφανιστεί η δημοσίευσή σου.
Από ό,τι κατάλαβες ο gousia τρολλάρει, κρυμμένος πίσω από το username του, έχοντας δυστυχώς χάσει το χιούμορ που κάποτε δεν είχε.
Άβαταρ μέλους
andskia
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1132
Εγγραφή: Κυρ, 23 Οκτ 2011 9:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό TheMaster » Πέμ, 10 Δεκ 2015 10:45 pm

Βγαινει η παρακατω γομολατιχα στο κλαρι . Ειναι ελαφρως χρησιμοποιημενη(προφανως ελαχιστα τα λαθη :ninja:) , εχει αποδειχτει αξιος συμμαχος και πραγματικη συντροφισσα στην πορεια μου για ακαδημαικη τελειοτητα . Ειναι ανεκτιμητης συναισθηματκης (και οχι μονο) αξιας και προσπαθω να βρω εναν καινουριο ιδιοκτητη (αν και ειναι ελευθερο πνευμα και δεν θα της αρεσε ο ορος) για να την προσεχει και να την διαφυλαξει τωρα που κουραστηκε και μου ζητησε να συνταξιοδοτηθει . Παρακαλειται ο καθε ενδιαφερομενος να το δει σαν λειτουργημα και μεγαλη ευθυνη και να αναλαβει τα καθηκοντα με την πρεπουσα ευλαβεια . Για πληροφοριες πμ .

ΥΓ Μονο σοβαρες προτασεις ...
Συνημμένα
8808f1775547b3301aa6d3e19634641d224d307122990c49580a9bd251bee466.jpg
"The funny thing about choosing sides is that you don't have to be all the way one one side or the other . It's okay to be feeling like 'this is the one I align a little bit more , ant it's not perfect,but at least there's stuff I can appreciate a little bit more on this side.'"
Άβαταρ μέλους
TheMaster
 
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: Δευτ, 30 Δεκ 2013 2:56 am
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό MOUTZAxentin » Πέμ, 10 Δεκ 2015 11:09 pm

Master απο οτι φαίνεται δεν εισαι και τόσο Master τελικά....απο οτι φαινεται δεν κανεις ουτε στο ελαχιστο για πλασιε .
Το ελαφρώς χρησιμοποιημένη ειναι πολυ σχετικο καθως δεν ξερουμε το αρχικο της μεγεθος . Επίσης η φωτογραφια ειναι πολυ κοντινη και δεν μπορει να γινει καλα αντιληπτο το πραγματικο της μεγεθος . Επιπλεον ειναι ξεκαθαρες οι ρωγμές που εχουν δημιουργηθει κατα μηκος ολης της γομολάστιχας προφανώς απο την υπερβολικη και χρόνια χρηση της .
Προφανώς έπρεπε να προσπαθησεις παραπανω !!

Υ.Γ. 1) Φαντασου οτι στην αρχη με ειχες πεισει οτι ειναι κελεπουρι !!!
2) Θέλω τιμητική διακριση απο την κοινοτητα του φορουμ που καταφερα να αποτρεψω εγκαιρα ενα οικονομικο εγκλημα εκμετάλλευσης !!
Never regret .
If it's good, it's wonderful .
If it's bad, it's experience .
Spoiler: show
Όσες κι αν χτίζουν φυλακές
κι αν ο κλοιός στενεύει
ο νους μας είναι αληταριό
πάντα θα δραπετεύει !!
Άβαταρ μέλους
MOUTZAxentin
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ, 19 Νοέμ 2015 8:12 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Πωλείται/Χαρίζεται

Δημοσίευσηαπό Ολοκληρωμένος Τύπος » Παρ, 11 Δεκ 2015 1:26 am

Αν αναλογιστείς το μέγεθος της διάτμησης που έχει φάει συνολικά η γόμα, είναι σε πολύ καλή κατάσταση.
Ολοκληρωμένος Τύπος
 
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Πέμ, 12 Ιαν 2012 9:24 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μπλε κάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες