Lost and Found

Συντονιστής: University Editors

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό +blueoystercult+ » Τρί, 08 Δεκ 2009 6:39 pm

Εχασα στη σχολη πιθανον εξω απ το κυλικιο την ταυτοτητα μου.Παρακαλω οποιοσ την βρηκε η γνωριζει κατι να επικοινωνησει αμεσα μαζι με pm .Ειναι ΕΠΕΙΓΟΝ γιατι ταξιδευω στο εξωτερικο αυριο!!!!!
+blueoystercult+
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Δευτ, 15 Δεκ 2008 2:01 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό soso » Τρί, 08 Δεκ 2009 6:50 pm

δευτερα 30/11 δανειστηκα διαβητη απο κοπελα ... μαλλον 1ο η 2ο ετος ... αν το δεις στειλε μου πμ να στον δωσω πισω ... μν με πεις και γυφτουλα !
Δουλεψε για να ζεις , ζησε για να ταξιδευεις . Ποτε το αντιθετο .
soso
 
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Δευτ, 07 Ιούλ 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Βαζελόκηποι
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό dimos » Τρί, 08 Δεκ 2009 7:16 pm

soso έγραψε:δευτερα 30/11 δανειστηκα διαβητη απο κοπελα ... μαλλον 1ο η 2ο ετος ... αν το δεις στειλε μου πμ να στον δωσω πισω ... μν με πεις και γυφτουλα !

Athens Voice είναι εδώ; Αλλού αυτά, ο διαβήτης ήταν πρόφαση! :raspberry: :lolno:

+blueoystercult+ έγραψε:Εχασα στη σχολη πιθανον εξω απ το κυλικιο την ταυτοτητα μου.Παρακαλω οποιοσ την βρηκε η γνωριζει κατι να επικοινωνησει αμεσα μαζι με pm .Ειναι ΕΠΕΙΓΟΝ γιατι ταξιδευω στο εξωτερικο αυριο!!!!!

Όντως όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει γιατί είναι απαραιτητο να βρεθεί η ταυτότητα του +blueoystercult+ το νωρίτερο...
Δυο δυο, τρεις τρεις, να παίξετε, να ερωτευθείτε,
Και να ξεσκάσετε, αδελφέ, μετά από τόση κούραση.

(Μας γέρασαν προώρως, Γιώργο, το κατάλαβες;)
Άβαταρ μέλους
dimos
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Δευτ, 02 Ιουν 2008 4:53 pm
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό intelx86 » Τρί, 08 Δεκ 2009 10:07 pm

Τα τελευταία μηνύματα διαγράφτηκαν για να μην χάσει τη σημασία του το θέμα. Καλή η πλάκα αλλά κάποιος έχει χάσει την ταυτότητά του. Σεβαστείτε το!
Ποιος είδε τον ικανοτικό και δεν τον φοβήθηκε

I used to be an adventurer like you.
Then I took a longitudinal reinforcement in the knee.


Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
Απολαύστε υπεύθυνα...
Άβαταρ μέλους
intelx86
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2211
Εγγραφή: Παρ, 16 Μάιος 2008 8:28 pm
Τοποθεσία: 127.0.0.1
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό airetikos » Τρί, 08 Δεκ 2009 10:20 pm

Εγώ είχα δει πρόσφατα (ίσως και σήμερα δεν θυμάμαι) στο ταμείο της λέσχης μια χαμένη αστυνομική ταυτότητα. Μπορείς να κοιτάξεις δεν χάνεις τίποτα. Δεν θυμάσαι περίπου πού την έχασες? πού την είδες για τελευταία φορά?
Αρχιεπίσκοπος Άρειος ο Α'
airetikos
 
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Σάβ, 11 Απρ 2009 9:33 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό +blueoystercult+ » Τετ, 09 Δεκ 2009 12:04 am

Τελευταια φορα την εβγαλα στο παπασωτηριου η στη συμμετριαγια τα συγγραματα,δεν ειμαι σιγουρος.Παντως μετα ημουν εξω απ το κυλικειο και στα βιβλιοπωλεια ρωτησα.Πιστευω καπου στο χωρο της σχολης ειτε μου επεσε ειτε την ακουμπησα αφηρημενος...Ευχαριστω πολυ για την πληροφορια,αυριο πρωι-πρωι θα περασω να κοιταξω!Αλλιως.....θα εχω μπλεξιματα..
Ευχαριστω πολυ και σενα intel!
Τελευταία επεξεργασία από +blueoystercult+ και Τετ, 09 Δεκ 2009 12:08 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
+blueoystercult+
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Δευτ, 15 Δεκ 2008 2:01 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό merde_conserve » Τετ, 09 Δεκ 2009 12:07 am

Αν έχεις χρόνο το πρωϊ είναι καλό να περάσεις και από αστυνομία (αν είσαι από Αθήνα) να βγάλεις κάποιο έγγραφο για την απώλεια. Δεν νομίζω να σε βοηθήσει και πολύ, αλλά από το τίποτα...
CSI computer expert έγραψε:I'll create a GUI interface using Visual Basic, see if i can track an IP Address out of this.

http://www.youtube.com/watch?v=ygB0Zviq ... r_embedded
Άβαταρ μέλους
merde_conserve
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 3538
Εγγραφή: Παρ, 16 Μάιος 2008 9:43 pm
Τοποθεσία: Βαζελοχώρι (κοινώς Αμπελόκηποι)
Έτος εισαγωγής: 2005

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό +blueoystercult+ » Τετ, 09 Δεκ 2009 12:12 am

Ρωτησα στην αστυνομια,και αυριο εκδιδουν ταυτοτητες το απογευμα,οποτε υπαρχει περιπτωση να βρεθει λυση για το ταξιδι.Γιατι απλο χαρτι απωλειας δεν περναει τα συνορα.. :(
+blueoystercult+
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Δευτ, 15 Δεκ 2008 2:01 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό mike89 » Παρ, 11 Δεκ 2009 8:36 pm

Δε θα ήθελα να ανοίξω καινούριο topic για μια τέτοια είδηση γι αυτό την προσαρμόζω για το συγκεκριμένο χώρο.
Σήμερα ημέρα παρασκευή 11.12 την περίοδο 9,45-12-45 στο σκεπαστό πάρκινγκ της σχολής μας, κάποιος ανεύθυνος (να το θέσω ευγενικά) οδηγός καθώς αποχωρούσε ΄πήρε΄ μαζί του και το πίσω μέρος του προφυλακτήρα του αυτοκινήτου μου. Δεν εκνευρίστηκα τόσο με την ζημιά που προκάλεσε αλλά με την ανευθυνότητα του που ούτε ένα σημείωμα άφησε ούτε τπτ. δηλαδή έλεος.!! Πως να πάει μπροστά αυτός εδώ ο τόπος αν ακόμα και οι ΄σπουδαγμένοι΄ πολίτες του είναι από τέτοια ηλικία ανεύθυνοι για κάτι τόσο μικρό... Παρακαλώ αν κάποιος είδε τίποτα να μου στείλει πμ. Ευχαριστώ!
( το είχα παρκαρισμένο με το που μπαίνεις στο σκεπαστό, από την μεριά της γραμματείας, αριστερά ένα honda civic γκρι)
mike89 Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Παρ, 17 Οκτ 2008 2:07 pm
Έτος εισαγωγής: 2006

Χαθηκαν γυαλια μυωπιας

Δημοσίευσηαπό hyrric » Παρ, 18 Δεκ 2009 5:58 pm

Χαθηκαν μαυρα γυαλια μυωπιας στο κτιριο αντοχης υλικων.
οποιος τα βρει ας επικοινωνησει στο 6947285359
hyrric
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ, 18 Δεκ 2009 5:56 pm
Έτος εισαγωγής: 2006

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 4ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης