Κυκλοφοριακή Ροή (2012-13)

Συντονιστής: University Editors

Re: Κυκλοφοριακή Ροή (2012-13)

Δημοσίευσηαπό mixalis » Κυρ, 27 Ιαν 2013 11:01 pm

Fategr έγραψε:...πρεπει επιτελους να διεκδικουμε να μπαινουν θεματα σε κοντινο επιπεδο με εκεινο που διδασκονται!!!

αυτο ειναι μια μεγαλη αληθεια...
mixalis
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Τετ, 19 Νοέμ 2008 9:16 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Κυκλοφοριακή Ροή (2012-13)

Δημοσίευσηαπό smurf » Κυρ, 27 Ιαν 2013 11:06 pm

συμφωνω απολυτα σε αυτο που λες για το ειδος των θεματων που πρεπει να μπαινουν και δεν τα υποστηριζω καθολου (ειμαι η πρωτη που εγραψα παραπανω οτι ηταν τραγικο το ποσοστο αποτυχιας)...απλα θεωρω οτι τωρα δεν προκειται να αλλαξει κατι οτι και να πουμε εμεις εφοσον βγηκαν οι βαθμοι..αυτα επρεπε να γινουν οταν δωσαμε..απο κει και περα ουτε οι βαθμοι αλλαζουν ουτε τα θεματα που μπηκαν..
smurf
 
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Πέμ, 26 Ιαν 2012 5:47 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Κυκλοφοριακή Ροή (2012-13)

Δημοσίευσηαπό savra » Κυρ, 27 Ιαν 2013 11:10 pm

Καλά δεν χρειάζεται να διαφωνούμε και σε τέτοιο βαθμό.Το έχω περάσει παλιά το μάθημα και γενικά έμπαιναν τα διδαχθέντα.

Fategr έγραψε:Και οτι τα σημερινα αποτελεσματα ηταν Απαραδεκτα και οτι πρεπει επιτελους να διεκδικουμε να μπαινουν θεματα σε κοντινο επιπεδο με εκεινο που διδασκονται!!!


Σωστό αυτό.Τουλάχιστον θα μπορούσε να γίνει κάποια κανονικοποίηση.Αλλά την ώρα εκείνη έπρεπε να το πείτε θεωρώ.

smurf έγραψε:αυτα επρεπε να γινουν οταν δωσαμε..απο κει και περα ουτε οι βαθμοι αλλαζουν ουτε τα θεματα που μπηκαν..
savra
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί, 03 Φεβ 2009 3:30 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Κυκλοφοριακή Ροή (2012-13)

Δημοσίευσηαπό frapedia » Κυρ, 27 Ιαν 2013 11:55 pm

Καλά μόνο εμένα μου φάνηκαν εύκολα τα θέματα; Δεν μπορώ να πω ότι είχα διαβάσει και ιδιαίτερα, ούτε είχα πάει στα περισσότερα μαθήματα φέτος, αλλά πέρασα το μάθημα. Αυτό νομίζω έχει σημασία τελικά.
frapedia
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί, 08 Φεβ 2011 5:51 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Κυκλοφοριακή Ροή (2012-13)

Δημοσίευσηαπό Fategr » Δευτ, 28 Ιαν 2013 2:55 am

frapedia έγραψε:Καλά μόνο εμένα μου φάνηκαν εύκολα τα θέματα; Δεν μπορώ να πω ότι είχα διαβάσει και ιδιαίτερα, ούτε είχα πάει στα περισσότερα μαθήματα φέτος, αλλά πέρασα το μάθημα. Αυτό νομίζω έχει σημασία τελικά.



Kαλά εκτός από ότι είσαι μεγάλο τρολ, άσε με να μαντέψω γιατί δεν παρακολουθούσες και δεν διάβαζες ιδιαίτερα...

Έπινες frapedia ε;

Έχει γεμίσει η σχολή αστέρια, όλοι με καθόλου διάβασμα όχι μόνο περνάνε, γράφουνε και βαθμάρες... :lol:
Άβαταρ μέλους
Fategr
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Δευτ, 30 Αύγ 2010 7:52 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 4ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron