01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ. [Ακυρώθηκε]

Συντονιστής: University Editors

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό karap » Σάβ, 22 Ιουν 2013 1:54 pm

Συμφωνω μαζι σου cocos..γι αυτους ακριβως μιλαω πιο πανω,για κλειστα γκρουπακια και πονηρια του στιλ να περασουμε τους αλλους.Παρτε το 10 σας που ειστε γαματοι να παρουμε το 5 μας και να μαστε κι ευχαριστημενοι.Αλλα δεν φτανει αυτο,η επιβεβαιωση ερχεται μεσα απο την αποτυχια των αλλων.Καποιος εγραψε παραπανω οτι η στοχοποιηση ειναι απαραδεκτη.Υπαρχουν πολλοι παραμετροι που χαρακτηριζουν μια ενεργεια απαραδεκτη.Οταν η αυθαιρεσια,το νταβατζιλικι και η κακια ορισμενων καθηγητων και φοιτητων σου δημιουργουνε ουρανοκατεβατα προβληματα,χωρις να φταις,για να ικανοποιησουν αυτοι τα κομπλεξ τους (οχι εμεις τα δικα μας),τοτε η στοχοποιηση αυτων οχι μονο δεν ειναι απαραδεκτη αλλα ειναι αναγκαια και επιβεβλημενη για το συμφερον των πολλων που κατεβηκαν νομιμοτατα με ο,τι σημειωσεις ειχαν ακομα και αν επεσαν τα ιδια με περυσι.
karap
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τρί, 01 Φεβ 2011 2:52 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό cnstntgrdnr » Σάβ, 22 Ιουν 2013 2:06 pm

karap έγραψε:η στοχοποιηση αυτων οχι μονο δεν ειναι απαραδεκτη αλλα ειναι αναγκαια και επιβεβλημενη για το συμφερον των πολλων που κατεβηκαν νομιμοτατα


Στοχοποιηση των λιγων για το συμφερον των πολλων.
Τι εισαι, φασιστας?!! Το ονομα σου παρακαλω και γρηγορα.
Σημασία δεν έχει να επιτύχω εγώ, αλλά να αποτύχουν οι άλλοι
cnstntgrdnr
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ, 03 Ιουν 2011 11:02 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό karap » Σάβ, 22 Ιουν 2013 2:41 pm

Γατα εισαι...το βρηκες με τη μια...Απ αυτα που γραφει ο καθενας για το τι πιστευει για τη σχολη φαινεται τι ειναι.Μαλλον καποιος αλλος κρυβεται για να μη δειξει ποιος ειναι πραγματικα.Αποκοβεις 5 κουβεντες και τις μεταφραζεις οπως θελεις...κλασικη τεχνικη για να επιβαλλεις την αποψη σου.Εσενα λογικα δε θα σε πειραζει η αδικια σε βαρος των πολλων που δε φταινε και σε αλλους τομεις της ζωης γενικοτερα,οχι μονο στη σχολη που ειναι το λιγοτερο σε σχεση με την κοινωνια εξω..οσο για το ονομα που ειπες νομιζω κανεις πλακα..καλο τριημερο σε ολους
karap
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τρί, 01 Φεβ 2011 2:52 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό mikeportnoy » Σάβ, 22 Ιουν 2013 3:28 pm

cnstntgrdnr ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι με τοσο ζηλο εχεις μπει σε αυτο το φορουμ κ βαλεσαι κατα αυτων που δεν θελουν την προφορικη εξεταση.
Αν εσυ δεν εχεις προβλημα τοτε γυρνα στα υπολοιπα μαθηματα σου κ περιμενε την 1η ιουλιου να πας να εξεταστεις σαν καλο παιδι που εισαι.
Αλλα να σου θυμησω οτι (περαν του οτι αυτη η αποφαση του καθηγητη ειναι αυθαιρετη) υπαρχουν και διαβασμενα παιδια τα οποια θα λειπουν γιατι πολυ απλα τοσο καιρο ηξεραν οτι θα τελειωσουν στις 28/6.
Εσυ που εισαι λοιπον λαρτζ τυπακι και διαβασμενο καλα (απο τι αντιλαμβανομαι) κανε μας την χαρη κ ασχολησου με το διαβασμα σου,οσο για αυτες τις ψευτομαγκιες πισω απο μια οθονη και τα δηθεν τρολλαρισματα κοψε τα δεν εισαι λυκειο πλεον.
Καταληγοντας, ειναι τουλαχιστον κανιβαλισμος (ναι θα χρησιμοποιησω κ εγω αυτη την λεξη) να θες να γινει αυτη εξεταση για να ξεγυμνωσεις πολλους αδιαβαστους κ να παρεις την βαθμαρα σου.Αντιθετα θα μπορουσες να περιμενεις για μια τελικη αποφαση τησ σχολης επι του ζητηματος κ σαν υποδειγμα που εισαι να πας να εξεταστεις, κρατωντας παραλληλα μια αποσταση απο αυτα που γραφονται εδω και δεν σε βρισκουν συμφωνο,(πολιτισμενα πραγματα ε; ) .
An eye for an eye makes the whole world blind.
Mahatma Gandhi
Άβαταρ μέλους
mikeportnoy
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: Τετ, 12 Ιαν 2011 6:21 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό cnstntgrdnr » Σάβ, 22 Ιουν 2013 3:33 pm

mikeportnoy έγραψε:πολιτισμενα πραγματα ε? .

Ουγκ
Σημασία δεν έχει να επιτύχω εγώ, αλλά να αποτύχουν οι άλλοι
cnstntgrdnr
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ, 03 Ιουν 2011 11:02 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό ingenieurin26 » Σάβ, 22 Ιουν 2013 3:38 pm

Ο cnstntgrdnr αποκλείστηκε οριστικά από το forum, γιατί προσπαθεί να προκαλέσει ασταμάτητα χωρίς να έχει δημοσιεύσεις σε άλλα topics. Ακόμα και η υπογραφή του δείχνει ότι δεν έχει καμιά θέση σε ένα φόρουμ που φτιάχτηκε για την αλληλοβοήθεια μεταξύ των φοιτητών.
ingenieurin26
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 6361
Εγγραφή: Τρί, 03 Ιουν 2008 6:56 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό Cocos » Σάβ, 22 Ιουν 2013 4:15 pm

Να ρωτήσω κάτι,γνωρίζοντας πάνω κάτω τι άνθρωπος είναι ο Λαζόπουλος,και σχεδόν σίγουρα θα αγνοήσει την παράσταση διαμαρτυρίας,γιατί δεν πάμε στον Γκόλια να του εξηγήσουμε την κατάσταση?
Cocos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ, 19 Ιουν 2013 9:28 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό betonarme2 » Σάβ, 22 Ιουν 2013 4:31 pm

συναδελφοι εγω τη μερα που βγηκε η ανακοινωση και πριν γινει ολη αυτη η συζητηση του ειχα στειλει μειλ να μου πει τι ωρα να παω για εξεταση και μου απαντησε σημερα να παω την τριτη...να παω η να περιμενω για τη παρασταση διαμαρτυριας??
betonarme2
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Δευτ, 20 Ιουν 2011 2:21 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό architect » Σάβ, 22 Ιουν 2013 5:02 pm

betonarme2 έγραψε:συναδελφοι εγω τη μερα που βγηκε η ανακοινωση και πριν γινει ολη αυτη η συζητηση του ειχα στειλει μειλ να μου πει τι ωρα να παω για εξεταση και μου απαντησε σημερα να παω την τριτη...να παω η να περιμενω για τη παρασταση διαμαρτυριας??



υποθέτω ότι αναφέρεσαι στην Τρίτη 25/6..αν εκείνη την μέρα σου είπε πως θα είναι στο γραφείο του ίσως να δούμε μήπως γίνει τότε η παράσταση διαμαρτυρίας..(το λέω χωρίς να έχω υπόψη μου τι μαθήματα δίνονται εκείνη τη μέρα και κατά πόσο βολεύει ..)
architect
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Σάβ, 09 Ιαν 2010 5:07 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: 01/07: Προφορική εξέταση "Μηχανικής Συνεχούς Μέσου" 4ου εξ.

Δημοσίευσηαπό maraki.pap » Σάβ, 22 Ιουν 2013 5:05 pm

architect έγραψε:
betonarme2 έγραψε:συναδελφοι εγω τη μερα που βγηκε η ανακοινωση και πριν γινει ολη αυτη η συζητηση του ειχα στειλει μειλ να μου πει τι ωρα να παω για εξεταση και μου απαντησε σημερα να παω την τριτη...να παω η να περιμενω για τη παρασταση διαμαρτυριας??



υποθέτω ότι αναφέρεσαι στην Τρίτη 25/6..αν εκείνη την μέρα σου είπε πως θα είναι στο γραφείο του ίσως να δούμε μήπως γίνει τότε η παράσταση διαμαρτυρίας..(το λέω χωρίς να έχω υπόψη μου τι μαθήματα δίνονται εκείνη τη μέρα και κατά πόσο βολεύει ..)


βολεύει αρκετά γιατί γράφουν ζωγράφου και εαρινού είναι μόνο στατική 5 στις 15.00...
maraki.pap
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: Σάβ, 23 Ιαν 2010 2:50 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 2ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης