Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Συντονιστής: University Editors

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό SAKIL » Δευτ, 20 Φεβ 2012 3:50 pm

πρωτον καθε καθηγητης που ειναι υπευθυνος για ενα μαθημα εχει δικαιωμα να καθοριζει ο ιδιος τι επιτρεπεται στην εξεταση του κ τι οχι..κ εγω παραλογο το θεωρω ΑΛΛΑ απο τι στιγμη που εχουν ετσι τα πραγματα εγω βλεπω τις εξης επιλογες..οι φοιτητες καθε ετους που παιρνουν στα χερια τους τις συγκεκριμενες σημειωσεις τις μοιραζουν κ κρατανε μια διακριτικοτητα,δε το πολυσυζητανε ανοιχτα κ ελευθερα κ στην εξεταση τις ανοιγουν παρεα με αλλες σημειωσεις τους ηρεμα κ ωραια..η αλλη επιλογη ειναι το συζηταμε ετσι χυμα στο κυμα τις βγαζουμε κ φορα παρτιδα ολοι κ τελικα καταληγουν ολες στο πατωμα..σε αυτη την επιλογη προσθετω κ μια υποψια οτι καποια στιγμη κ αυτος που τις βγαζει θα σταματησει να το κανει γιατι θα βαρεθει ολο τον αρνητικο ντορο που αυτες προκαλουν..γενικα να σκεφτομαστε λιγο παραπανω δεν κανει κακο..κ επισης αυτο που ρωτησες να μαθεις παραπανω δεν βλεπω σε τι εξυπηρετει ρε φιλε..να σου πω την αληθεια μαλακια το βρισκω.. ρωτησες να σου πουν τι?? ξαναλεω να ειμαστε λιγο πιο διακριτικοι κ προσεκτικοι στο μελλον να εχουν κ τα επομενα ετη αντιστοιχες σημειωσεις κ να μπορουν να τις χρησιμοποιουν κ ολας..δεν ειναι τοσο δυσκολο πια κ σιγουρα ειναι πιο αποτελεσματικο απο τις εξηγησεις που ζητησες
SAKIL
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ, 16 Ιαν 2009 10:02 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό taliampes » Δευτ, 20 Φεβ 2012 4:09 pm

SAKIL έγραψε:..κ επισης αυτο που ρωτησες να μαθεις παραπανω δεν βλεπω σε τι εξυπηρετει ρε φιλε..να σου πω την αληθεια μαλακια το βρισκω.. ρωτησες να σου πουν τι??


Αν ψάξεις τα τόπικ όλων των μαθημάτων που υπάρχει ματίνα ή γενικα βοηθητικές σημειώσεις θα δεις να ρωτάνε αν επιτρέπεται να είναι ανοιχτές
στην εξέταση...και επειδη μου τι λές μεσα απο ένα φορουμ :clap: :clap: εισαι pcομαγκας....
taliampes
 
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Παρ, 06 Φεβ 2009 2:02 pm
Τοποθεσία: Συνοικισμος
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό SAKIL » Δευτ, 20 Φεβ 2012 4:21 pm

:lol: απιστευτος!!!πρωτον δε σου τη λεω, την αποψη μου σου πα για τις ερωτησεις σου..σιγα σιγα εξηγειται κ ολας..δευτερον αμα θες σου την εκφραζω κ απο κοντα δεν εχω τετοια ζορια..τριτον δε τα παω καλα με τα φορουμ κ ουτε θα κατσω να σκεφτομαι πως θα παρει ο καθενας αυτο που γραφω.. απλα ελληνικα ειναι διαβαζε τα κ 2η φορα αμα μπερδευεσαι
SAKIL
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ, 16 Ιαν 2009 10:02 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό taliampes » Δευτ, 20 Φεβ 2012 4:37 pm

λοιπόν επειδή αμα το συνεχίσω θα πάμε για κάδο και επειδή ουτε με ξέρεις...
taliampes
 
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Παρ, 06 Φεβ 2009 2:02 pm
Τοποθεσία: Συνοικισμος
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό mixalis » Δευτ, 20 Φεβ 2012 5:03 pm

το φορουμ ειναι για αυτον ακριβως το λογο,να ρωταμε,να απανταμε κ ν μαθαινουμε...αν μιλησεις με περσινα παιδια θ σ πουν οτι οι καθηγητες ειχαν κανει ακριβως τ ιδιο..συνεπως θ ηταν καλυτερο ν ρωτουσες κ εσυ κ ν μαθαινες και οτι σ χρειαζοταν απο θεωρια κ ασκησεις απο τις σημειωσεις,να τις εγραφες σε μια κολλα χαρτι,οπως δλδ κ οι περισσοτεροι σημερα...
mixalis
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Τετ, 19 Νοέμ 2008 9:16 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό eki13 » Δευτ, 20 Φεβ 2012 5:10 pm

Εντάξει sakil καταλάβαμε,κατέβηκες ταλιμπάν,σου μπαστακώθηκε ο καθηγητής κ τζίφος,δεν πειράζει θα πάμε μαζί Σεπτέμβρη αλλά δε χρειάζεται να βγάζεις τα εσώψυχά σου στους άλλους.Αν δεν θες να μοιράζεσαι πράγματα με τους άλλους και να κανονίζεις μαθήματα ή να παίρνεις σημειώσεις στα μουλωχτά,είσαι σε λάθος σαιτ αδερφέ.Όπως είπε κ ο mixalis,δεν ήξερες δε ρώταγες?(βέβαια και εγώ που είχα ρωτήσει δεν μου είχε ξεκαθαρίσει τα πράγματα και μου έλεγε όλα ανοιχτά στην εξέταση)ΦΙΛΙΚΑ
eki13
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Σάβ, 06 Σεπ 2008 12:00 am

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό inferno » Δευτ, 20 Φεβ 2012 11:39 pm

eki13 έγραψε:Αν δεν θες να μοιράζεσαι πράγματα με τους άλλους και να κανονίζεις μαθήματα ή να παίρνεις σημειώσεις στα μουλωχτά,είσαι σε λάθος σαιτ αδερφέ


taliampes έγραψε:Αν ψάξεις τα τόπικ όλων των μαθημάτων που υπάρχει ματίνα ή γενικα βοηθητικές σημειώσεις θα δεις να ρωτάνε αν επιτρέπεται να είναι ανοιχτές
στην εξέταση...και επειδη μου τι λές μεσα απο ένα φορουμ :clap: :clap: εισαι pcομαγκας....


Μάλλον ξεχνάτε ( ή μάλλον μπορεί να μην ξέρετε) ότι κάποιος βρήκε τον μπελά του για αυτά τα πράγματα. Και αυτός δεν είναι ούτε εσείς ούτε ο Sakil- που μια χαρά το πέρασε το μάθημα του γιατί είχε διαβάσει, απλά εκτιμάει αυτούς που παρέχουν τον χρόνο τους για να μας βοηθήσουν ελλείψει σοβαρού συγγράματος. Και για το ποιός μοιράζεται πράγματα αφήστε το και πάλι, γιατί για να βρεθήκατε να έχετε τις σημειώσεις κάποιοι ασχολήθηκαν για να είναι διαθέσιμες.
inferno
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Δευτ, 08 Ιουν 2009 5:05 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό poum » Τρί, 24 Ιούλ 2012 8:45 pm

Η παράδοση των σειρών είναι εντελώς υποχρεωτική;
Αν κάποιος δεν τις έχει παραδώσει πρέπει να περιμένει να το δώσει του χρόνου;
bismallah
poum
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Δευτ, 04 Αύγ 2008 11:18 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό eki13 » Τρί, 24 Ιούλ 2012 8:55 pm

Όχι,μόνο θετικά μετράνε.
eki13
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Σάβ, 06 Σεπ 2008 12:00 am

Re: Βραχομηχανική - Σήραγγες (2011-12)

Δημοσίευσηαπό poum » Τρί, 24 Ιούλ 2012 8:59 pm

υπέροχα! ευχαριστώ πολύ!
bismallah
poum
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Δευτ, 04 Αύγ 2008 11:18 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 5ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron