Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Συντονιστής: University Editors

Ποια πιστεύετε είναι η καταλληλότερη ημερομηνία για την εξέτασης της Τεχνικής Υδρολογίας;

15/2 (Ερχόμενη Τετάρτη)
14
8%
22/2 (Επόμενη εβδομάδα Τετάρτη)
11
7%
3/3 (Σάββατο - Πέρας Εξεταστικής)
35
21%
5/3 (Δευτέρα - Πέρας Εξεταστικής)
106
64%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό Dust » Κυρ, 12 Φεβ 2012 3:29 pm

Μετα την αναβολή τίθεται ένα θέμα του πότε είναι η καταλληλότερη ημερομηνία για τη διεξαγωγή της εξέτασης του μαθήματος. Καλό θα ήταν λοιπόν οι εξεταζόμενοι φοιτητές να ψηφίσουμε και να βγάλουμε μια δική μας επιλογή. Προς το παρόν έχουν μπει ως επιλογές οι επικρατέστερες ημερομηνίες.
What if I fall?
But imagine, what if you fly?
Άβαταρ μέλους
Dust
 
Δημοσιεύσεις: 911
Εγγραφή: Σάβ, 31 Οκτ 2009 2:29 am
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό Becoming_I » Τρί, 14 Φεβ 2012 4:29 pm

Off topic:
Το επαναφέρω μιας και θάφτηκε το ποστ για τους συναδέλφους που θέλουν να ψηφίσουν και για τον Κο Μαμάση αν θέλει να έχει μια εικόνα
Άβαταρ μέλους
Becoming_I Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 571
Εγγραφή: Σάβ, 19 Ιουν 2010 9:40 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό tavoylarea » Τρί, 14 Φεβ 2012 5:08 pm

γεια σας!
μηπως καποιος γνωριζει ποτε θα αποφασιστει η ημερομηνια για την εξεταση? Ελπίζω η αποφαση να βγει συντομα, ώστε και η ανακοινωση της ημερομηνιας να γίνει κάποιες μερες πριν την εξεταση...
Ευχαριστω!!!
tavoylarea
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ, 17 Νοέμ 2011 9:59 am
Έτος εισαγωγής: 2001

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό Becoming_I » Τρί, 14 Φεβ 2012 5:20 pm

Χωρίς να γνωρίζω κάτι , όσο περνάει ο καιρός λογικό είναι να αποκλέιονται κάποιες ημερομηνίες (πχ 15/2) . Ας ελπίσουμε μέσα στην εβδομάδα να γνωρίζουμε περισσότερα.
Άβαταρ μέλους
Becoming_I Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 571
Εγγραφή: Σάβ, 19 Ιουν 2010 9:40 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό the last baron » Τρί, 14 Φεβ 2012 5:59 pm

Η 3/3 που ακούστηκε ισχύει? Γνωρίζει κανένας τίποτα πιο επίσημο??? :eh:
The world is like a ride at an amusement park...
Άβαταρ μέλους
the last baron
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί, 04 Οκτ 2011 12:00 am
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό J.B » Τετ, 15 Φεβ 2012 2:13 am

Στο topic της στατικής 4 αναφέρεται ότι την υδρολογία την έχουν βάλει στις 5 Μαρτίου. Εχω την περιέργια να μάθω πως είναι δυνατόν να λένε συνάδελφοι μας και να ξέρουν πότε θα δωθεί η υδρολογία, όταν δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση. Ρώτησε κάποιος/α συνάδελφος τον καθηγητή και είπε τέτοια ημερομηνία? Επίσης την ημέρα της εξέτασης που λέει για δευτέρα, θα εξασφαλιστει ότι δεν θα γίνουν μαθήματα? Θεωρω λίγο δύσκολο να γίνει Δευτέρα αυτή η εξέταση για τον παραπάνω λόγο εκτός αν με δυσκολία δεχτεί η γραμματεια..Το πιο λογικό θα ήταν να γίνει το Σάββατο ή έστω κάποια ημερομηνία πριν το τέλος της εξέτασης.
J.B
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Πέμ, 09 Ιούλ 2009 11:04 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό journeyman » Τετ, 15 Φεβ 2012 1:02 pm

J.B έγραψε:Στο topic της στατικής 4 αναφέρεται ότι την υδρολογία την έχουν βάλει στις 5 Μαρτίου. Εχω την περιέργια να μάθω πως είναι δυνατόν να λένε συνάδελφοι μας και να ξέρουν πότε θα δωθεί η υδρολογία, όταν δεν έχει βγει κάποια ανακοίνωση. Ρώτησε κάποιος/α συνάδελφος τον καθηγητή και είπε τέτοια ημερομηνία? Επίσης την ημέρα της εξέτασης που λέει για δευτέρα, θα εξασφαλιστει ότι δεν θα γίνουν μαθήματα? Θεωρω λίγο δύσκολο να γίνει Δευτέρα αυτή η εξέταση για τον παραπάνω λόγο εκτός αν με δυσκολία δεχτεί η γραμματεια..Το πιο λογικό θα ήταν να γίνει το Σάββατο ή έστω κάποια ημερομηνία πριν το τέλος της εξέτασης.



αυτό ξανά πες το..... πείτε και σε εμάς να μάθουμε....
Music washes away from the soul the dust of everyday life
Άβαταρ μέλους
journeyman
 
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τετ, 05 Μάιος 2010 2:14 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό the last baron » Τετ, 15 Φεβ 2012 1:32 pm

Tι να σας πω ρε παιδιά... Από στόμα σε στόμα μαθαίνονται αυτά... Τώρα ποιος τα ξεκινάει.... Ο Θεός και η μάνα του........... Εγώ απλά ρώτησα μπας και είχε βγει κάτι επίσημο κ δεν το είχα πάρει χαμπάρι....
Πάντως και πέρυσι μου φαίνεται είχε μεταφερθεί εξέταση σε μέρα μαθήματος χωρίς να ακυρωθούν τα μαθήματα.... :eh: Τέλος πάντων, we will see...
The world is like a ride at an amusement park...
Άβαταρ μέλους
the last baron
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί, 04 Οκτ 2011 12:00 am
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Ημερομηνία Εξέτασης Τεχνικής Υδρολογίας

Δημοσίευσηαπό journeyman » Τετ, 15 Φεβ 2012 1:40 pm

the last baron έγραψε:Tι να σας πω ρε παιδιά... Από στόμα σε στόμα μαθαίνονται αυτά... Τώρα ποιος τα ξεκινάει.... Ο Θεός και η μάνα του........... Εγώ απλά ρώτησα μπας και είχε βγει κάτι επίσημο κ δεν το είχα πάρει χαμπάρι....
Πάντως και πέρυσι μου φαίνεται είχε μεταφερθεί εξέταση σε μέρα μαθήματος χωρίς να ακυρωθούν τα μαθήματα.... :eh: Τέλος πάντων, we will see...


Δεν νομίζω ότι πρέπει να μαθαίνονται από στόμα σε στόμα...πρέπει να βγει και κάποια επίσημη ανακοίνωση....και αν ξέρουν κάτι σίγουρο καλό θα ήταν να μπουν και να το γράψουν....
Music washes away from the soul the dust of everyday life
Άβαταρ μέλους
journeyman
 
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τετ, 05 Μάιος 2010 2:14 pm
Έτος εισαγωγής: 2009


Επιστροφή στο 3ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης