Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Συντονιστής: University Editors

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό eX-mc » Σάβ, 14 Ιούλ 2012 4:47 pm

amazing_happens έγραψε:
eX-mc έγραψε:
Spoiler: show
No offense στο παλικάρι από πάνω που τα ανέβασε πρώτος απλά μόλις τα σκάναρα κι εγώ και φαίνονται λίγο καλύτερα κι είναι και σε μια σελίδα, οπότε αν θέλετε πάρτε αυτό το αρχείο. :oops:

σιγα ρε δεν παιζει θεμα... :D ασε που φαινονται παρα πολυ καλυτερα.. εσενα πως σου φανηκαν τα θεματα?

Κι έλεγα πως μπορώ να γράψω και βαθμό μέχρι που άρχισα να τα λύνω.. :lolno:
c'est en faisant n'importe quoi
qu'on devient n'importe qui


Spoiler: show
Δεν είναι πτήση, είναι πτώση με στυλ.
Άβαταρ μέλους
eX-mc
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 1736
Εγγραφή: Τρί, 05 Οκτ 2010 9:44 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό poum » Σάβ, 14 Ιούλ 2012 8:43 pm

@amazing_happens
απ τη στιγμη που ξεκινας με 5 γιατι να σου βαλει και ευκολα;!
bismallah
poum
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Δευτ, 04 Αύγ 2008 11:18 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό blacksheep » Σάβ, 14 Ιούλ 2012 9:09 pm

παιδια δεν εχει καποια λογικη αυτος που δεν εγραψε να περναει με 5 κ αυτος που διαβαζει γραφει και γενικα προσπαθει να κοπει..εγω πιστευω πως οσοι γραψαν σημερα ξεκινανε απ τ 5 κ οτι γραψουν απλα μετραει θετικα..το να διορθωθει με προσοχη σημαινει οτι δε θα σ βαλει απλα τ 5 αλλα κατι παραπανω..
blacksheep
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ, 27 Οκτ 2010 6:40 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό amazing_happens » Σάβ, 14 Ιούλ 2012 10:00 pm

poum έγραψε:@amazing_happens
απ τη στιγμη που ξεκινας με 5 γιατι να σου βαλει και ευκολα;!

Για να μην υπαρχουν παρερμηνειες... Δεν ξεκινας με 5 και οτι γραψεις πηγαινει αθροιστικα... Ξεκινας με 0... Θα σε περασει επειδη αναγκαστηκε με 5... και αν θελεις σε διορθωνει "προσεκτικα" χωρις να σου διασφαλισει ξεκαθαρα οτι θα σε περασει αν του εχεις γραψει για 1-2 π.χ. Σε ψιλο-εκβιαζει δηλαδη.. Εγω αυτο καταλαβα. Η ενσταση ειναι οτι "με το μαθηματικο επιπεδο" των θεματων ακυρωνει τους κοπους καποιων... που ειχαν καταβαλει μια προσπαθεια. Εκει λοιπον, υπεισερχεται η εκδικητικοτητα. Στην λογικη του τυπου: " Εφοσον με αναγκασατε να σας περασω, θα σας γαμ..σω ολους! Διαβαστε για να πιστεψτε οτι μπορειτε να γραψετε ενα 6-7.. και ελατε μαλακισμε..α να δω ποιος ξερει ολοκληρωτικο λογισμο "..
amazing_happens
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: Τρί, 10 Φεβ 2009 3:07 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό blacksheep » Σάβ, 14 Ιούλ 2012 11:00 pm

amazing_happens έγραψε:
poum έγραψε:@amazing_happens
απ τη στιγμη που ξεκινας με 5 γιατι να σου βαλει και ευκολα;!

Για να μην υπαρχουν παρερμηνειες... Δεν ξεκινας με 5 και οτι γραψεις πηγαινει αθροιστικα... Ξεκινας με 0... Θα σε περασει επειδη αναγκαστηκε με 5... και αν θελεις σε διορθωνει "προσεκτικα" χωρις να σου διασφαλισει ξεκαθαρα οτι θα σε περασει αν του εχεις γραψει για 1-2 π.χ. Σε ψιλο-εκβιαζει δηλαδη.. Εγω αυτο καταλαβα. Η ενσταση ειναι οτι "με το μαθηματικο επιπεδο" των θεματων ακυρωνει τους κοπους καποιων... που ειχαν καταβαλει μια προσπαθεια. Εκει λοιπον, υπεισερχεται η εκδικητικοτητα. Στην λογικη του τυπου: " Εφοσον με αναγκασατε να σας περασω, θα σας γαμ..σω ολους! Διαβαστε για να πιστεψτε οτι μπορειτε να γραψετε ενα 6-7.. και ελατε μαλακισμε..α να δω ποιος ξερει ολοκληρωτικο λογισμο "..

σου φαινεται λογικο ομως αυτος που απλα ηρθε ,εκανε τη βολτα του να παρει το 5αρακι κ συ που εδωσες εχοντας καταβαλει καποια προσπαθεια να κοπεις?
blacksheep
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ, 27 Οκτ 2010 6:40 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό sailor2007 » Σάβ, 14 Ιούλ 2012 11:20 pm

blacksheep έγραψε:παιδια δεν εχει καποια λογικη αυτος που δεν εγραψε να περναει με 5 κ αυτος που διαβαζει γραφει και γενικα προσπαθει να κοπει..εγω πιστευω πως οσοι γραψαν σημερα ξεκινανε απ τ 5 κ οτι γραψουν απλα μετραει θετικα..το να διορθωθει με προσοχη σημαινει οτι δε θα σ βαλει απλα τ 5 αλλα κατι παραπανω..


Και εγώ το ίδιο πιστεύω... Εννοείται βέβαια πως θα έχεις γράψει κάτι... Και εγώ του έγραψα να διορθώσει το γραπτό κανονικά μιας και είναι το τελευταίο μου μάθημα (ελπίζω) και είχα διαβάσει αρκετά. Περιττό να πω ότι δεν παίζει να έβγαλα σωστό ολοκλήρωμα πουθενά, άσχετα αν τα έλυσα όλα εκτός από το πρώτο θέμα, κάνοντας πιστεύω όλη τη μεθοδολογία σωστή!

Και αν έχει 2 κεφάλια ας με κόψει και να δείτε τι έχει να γίνει τότε... :ninja: :ninja:
sailor2007
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Σάβ, 23 Αύγ 2008 3:01 pm
Έτος εισαγωγής: 2004

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό pakis » Κυρ, 15 Ιούλ 2012 12:46 pm

Αυτά ούτε στα ΤΕΙ δεν γίνονται.. Κανονικά έπρεπε να γίνει η εξέταση το Σάββατο (όπως κι έγινε) και αν έχει διαβάσει κάποιος να περάσει όχι να χαρίζονται ταληρα.. Γι αυτό πάμε κατά διαόλου..
pakis
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί, 02 Φεβ 2010 8:28 pm
Έτος εισαγωγής: 1990

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό toumba4 » Κυρ, 15 Ιούλ 2012 1:49 pm

pakis έγραψε:Αυτά ούτε στα ΤΕΙ δεν γίνονται.. Κανονικά έπρεπε να γίνει η εξέταση το Σάββατο (όπως κι έγινε) και αν έχει διαβάσει κάποιος να περάσει όχι να χαρίζονται ταληρα.. Γι αυτό πάμε κατά διαόλου..


Αφού μας εκδικήθηκαν...
expose yourself before your peers...
toumba4
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Δευτ, 02 Ιουν 2008 5:00 pm
Τοποθεσία: Αθήνα/Ζωγράφου
Έτος εισαγωγής: 2004

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό amazing_happens » Κυρ, 15 Ιούλ 2012 3:36 pm

blacksheep έγραψε:σου φαινεται λογικο ομως αυτος που απλα ηρθε ,εκανε τη βολτα του να παρει το 5αρακι κ συ που εδωσες εχοντας καταβαλει καποια προσπαθεια να κοπεις?

Ουτε αυτο μου φαινεται λογικο, ουτε να προσθετεις αθροιστικα οτι εχεις γραψει στο 5!
Τεσπα δεν προκειται να κατσω καλοκαιριατικα να το πολυσυζητησω. Στα τετοια μου στην τελικη και το μαθημα και ο καθηγητης και οι ηθικολογοι της υποθεσης... Την αποψη μου την εγραψα, σε ενα εκτενες ποσταρισμα..
Οποιος καταλαβε τι εγραψα, καταλαβε!
Και στο φιλο Παοκτζη, ευχομαι ο Δωνης να πιασει στην Τουμπα και να κανει τον Παοκ, ομαδαρα!
Αντε καλο καλοκαιρι ξανα,
amazing_happens
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: Τρί, 10 Φεβ 2009 3:07 am
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: Πιθανότητες-Στατιστική (2011-12)

Δημοσίευσηαπό Akisss4 » Κυρ, 15 Ιούλ 2012 4:41 pm

amazing_happens έγραψε:Και στο φιλο Παοκτζη, ευχομαι ο Δωνης να πιασει στην Τουμπα και να κανει τον Παοκ, ομαδαρα!
Αντε καλο καλοκαιρι ξανα,


Απ το πληκτρολογιο σου και στου Θεου το αυτι! ;)
Akisss4
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευτ, 18 Ιούλ 2011 3:24 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 2ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης