Lost and Found

Συντονιστής: University Editors

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό banana peel night » Τρί, 13 Νοέμ 2018 8:27 pm

Βρέθηκαν λευκά ακουστικά
Άβαταρ μέλους
banana peel night
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί, 08 Δεκ 2015 2:18 am
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό Eddie the head » Τρί, 04 Δεκ 2018 1:25 pm

Χάθηκε μπλε ντοσιέ με σημειώσεις (5oυ εξαμήνου) την Παρασκευή 30/11 στην αίθουσα 12 (κατω από το δεύτερο θρανίο στη δεξιά σειρά). Αν το έχει βρει κάποιος ας ενημερώσει.
Άβαταρ μέλους
Eddie the head
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί, 06 Φεβ 2018 1:42 am
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό Aristos » Τρί, 04 Δεκ 2018 4:34 pm

Ανοίξανε σήμερα το πρωί μηχανάκι έξω από τη γραμματεία και πήρανε από μέσα : μαύρα γάντια μηχανής , μαύρο fullface και μια μικρή πράσινη τσάντα . Παρακαλώ άμα βρει κάποιος κάτι ας επικοινωνήσει . Ευχαριστώ.
Aristos
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ, 01 Ιουν 2013 8:18 pm
Έτος εισαγωγής: 2012

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό Eddie the head » Σάβ, 08 Δεκ 2018 1:40 am

Eddie the head έγραψε:Χάθηκε μπλε ντοσιέ με σημειώσεις (5oυ εξαμήνου) την Παρασκευή 30/11 στην αίθουσα 12 (κατω από το δεύτερο θρανίο στη δεξιά σειρά). Αν το έχει βρει κάποιος ας ενημερώσει.
Τελικά βρέθηκε, ευχαριστώ πολύ και απο εδώ τα παιδιά που το βρήκαν και με ενημέρωσαν.
Άβαταρ μέλους
Eddie the head
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί, 06 Φεβ 2018 1:42 am
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό pls... » Πέμ, 20 Δεκ 2018 4:00 pm

Χάθηκε μπλε σπιράλ τετράδι με σημειώσεις (4ου και 5oυ εξαμήνου και περιειχε και κατι κιτρινα φυλλα ) την Τετάρτη 19/12 στο αμφιθέατρο 1/2 (κάτω από ένα ραφακι στη μεσαια στηλη και στη μεση περιπου της σειρας). Αν το έχει βρει κάποιος ας ενημερώσει.
pls...
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί, 04 Οκτ 2016 5:45 pm
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό tsak » Παρ, 25 Ιαν 2019 5:01 pm

Χάθηκε μαύρο ανδρικό πορτοφόλι στην αίθουσα 1 κατά την διάρκεια της εξέτασης Κύκλοφοριακης ροής. Δεν έχει λεφτά. Μόνο πάσο, δίπλωμα οδήγησης, χρεωστική κάρτα. Όποιος το βρείτε ας επικοινωνήσει
tsak
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ, 29 Αύγ 2014 1:34 am
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό AE » Δευτ, 04 Φεβ 2019 10:00 pm

Στην Αίθουσα 1, μετά την εξέταση της Ενεργειακής Τεχνολογίας, εντοπίστηκε σκούρο μπλε τετράδιο globus τριών θεμάτων, με σημειώσεις υδρολογίας, υδραυλικών έργων και σκυροδέματος ΙΙ. Από τη γραφολογική εξέταση του κειμένου δεν κατέστη σαφές αν ανήκει σε αγόρι ή κορίτσι, σίγουρα όμως ανήκει σε φοιτητή-φοιτήτρια που έρχεται συχνά στην τάξη. Από αύριο το πρωί, το απωλεσθέν τετράδιο θα βρίσκεται στο γραφείο μου (Κτ. Υδραυλικής, 2ος όροφος), αναμένοντας τον ιδιοκτήτη του. Αν δεν υπάρξει ενδιαφερόμενος, μετά την παρέλευση ενός μήνα από σήμερα, θα δοθεί στην κόρη μου για να ζωγραφίζει ή θα οδηγηθεί στην ανακύκλωση.

Α. Ευστρατιάδης
AE
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Δευτ, 30 Σεπ 2013 5:53 pm
Έτος εισαγωγής: 1993

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό Cipher » Παρ, 08 Φεβ 2019 11:32 pm

AE έγραψε:Στην Αίθουσα 1, μετά την εξέταση της Ενεργειακής Τεχνολογίας, εντοπίστηκε σκούρο μπλε τετράδιο globus τριών θεμάτων, με σημειώσεις υδρολογίας, υδραυλικών έργων και σκυροδέματος ΙΙ. Από τη γραφολογική εξέταση του κειμένου δεν κατέστη σαφές αν ανήκει σε αγόρι ή κορίτσι, σίγουρα όμως ανήκει σε φοιτητή-φοιτήτρια που έρχεται συχνά στην τάξη. Από αύριο το πρωί, το απωλεσθέν τετράδιο θα βρίσκεται στο γραφείο μου (Κτ. Υδραυλικής, 2ος όροφος), αναμένοντας τον ιδιοκτήτη του. Αν δεν υπάρξει ενδιαφερόμενος, μετά την παρέλευση ενός μήνα από σήμερα, θα δοθεί στην κόρη μου για να ζωγραφίζει ή θα οδηγηθεί στην ανακύκλωση.

Α. Ευστρατιάδης



Αν γίνει όντως το σενάριο της ζωγραφιάς, θα ήθελα να ανέβει η ζωγραφιά για να λήξει τρομερά αυτή η ιστορία του τετραδίου!
Ever tried.Ever failed.No matter.Try again.Fail again.Fail better.
Samuel Beckett
Άβαταρ μέλους
Cipher
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Κυρ, 02 Νοέμ 2014 8:52 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό hell.stics » Τρί, 30 Απρ 2019 6:13 pm

Χαθηκε κομπιουτεράκι με sin cos tan και τα σχετικά κατά τη διάρκεια του προηγούμενπυ μήνα. Δεν έχω εντοπίσει σε ποια αίθουσα μπορεί να το ξέχασα . Το κομπιουτεράκι ανήκε στον πατέρα μου οπότε δεν είναι cassio ή κάτι παρμφερές ώστε να έχω εικόνα του. Είναι ασημένιο μπροστά με λευκά, μαύρα και κόκκινα κουμπια, σχετικά ελαφρύ με την ταμπλέτα για την επαναφόρτιση από ηλιακή ακτινοβολία . Έχει μερικές στάμπες από μπλε μελάνι. Αν το βρει κάποιος παρακαλώ ας στείλει. Ευχαριστώ πολύ!
hell.stics
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ, 23 Ιαν 2019 3:26 pm
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Lost and Found

Δημοσίευσηαπό ISpanida » Τετ, 15 Μάιος 2019 3:53 pm

Χάθηκαν ακουστικά στο κυλικείο μας .αν τα βρήκε κάνεις ας στείλει . ευχαριστω!!
ISpanida
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ, 10 Φεβ 2019 12:15 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 4ο Έτος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron