Off-topic / Flaming Posts

Εδώ μεταφέρονται κάποια "προβληματικά" μηνύματα-θέματα για να μην διαγραφούν τελείως.

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό kolasmenos » Τρί, 10 Νοέμ 2009 10:30 pm

txc έγραψε:μπορει αυτη μουσικη να μην ειναι της προτιμησης μου ομως ειμαι φανατικος οπαδος των txc και ΑΕ διοτι ο στιχος ειναι φανταστικος και με εκφραζει απολυτα.

καλό εθνίκι είσαι και συ! :ellinofreneia:
kolasmenos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ, 01 Ιούλ 2009 12:27 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό txc » Τετ, 11 Νοέμ 2009 12:28 am

kolasmenos έγραψε:
txc έγραψε:μπορει αυτη μουσικη να μην ειναι της προτιμησης μου ομως ειμαι φανατικος οπαδος των txc και ΑΕ διοτι ο στιχος ειναι φανταστικος και με εκφραζει απολυτα.

καλό εθνίκι είσαι και συ! :ellinofreneia:


καλο κολλημενο μυαλο και εσυ!σε πειραζει που τα λενε οπως ειναι.ο καθενας ειναι ελευθερος να εκφραζει την γνωμη του.αν θες ακου αν θες οχι.αν το νοιωθεις μεινε φυγε αν σε χαλαει.αποδειξε το αυτο που λες.εμενα μ αρεσουν κ σαν txc και σαν AE.ξεκολλα λιγο κ ξυπνα αν θες.και δεν ξερω ποσο σε τιμα π εισαι κολλασμενος.μηπως εισαι και περηφανος?εγω ειμαι περηφανος γι αυτο που ειμαι.δεν με ενδιαφερει αν δεν εχεις εθνικη συνειδηση.δικο σου προβλημα.κατσε και σκεψου το μονος σου.
txc
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευτ, 05 Οκτ 2009 4:38 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό recon » Τετ, 11 Νοέμ 2009 12:52 am

kolasmenos έγραψε:καλό εθνίκι είσαι και συ!

+1
για να τα ακουσω και εγω..
Don't squeeze too tight
'Cos I can blow up in your face like dynamite
recon Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: Δευτ, 09 Ιουν 2008 6:04 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό txc » Τετ, 11 Νοέμ 2009 1:01 am

recon έγραψε:
kolasmenos έγραψε:καλό εθνίκι είσαι και συ!

+1
για να τα ακουσω και εγω..


ρε παιδια που εχουμε φτασει να δικαιολογουμαστε επειδη εχουμε εθνικη συνειδηση.πιστευετε οτι θελετε οπως και εγω.δεν σας αναγκασα να αλλαξετε γνωμη.ειμαι περηφανος που ειμαι ελληνας και μου αρεσουν αυτοι οι στιχοι.τοσο πολυ σας ενοχλει.δικο σας προβλημα.
txc
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευτ, 05 Οκτ 2009 4:38 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό recon » Τετ, 11 Νοέμ 2009 1:23 am

εθνικη συνειδηση.

ΔΕΝ θα σε πω φασιστα ( :raspberry: ) γιατι δεν σε ξέρω.
αλλα αυτο παραπεμπει.. Ψάξ' το
Don't squeeze too tight
'Cos I can blow up in your face like dynamite
recon Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 641
Εγγραφή: Δευτ, 09 Ιουν 2008 6:04 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό txc » Τετ, 11 Νοέμ 2009 1:33 am

recon έγραψε:
εθνικη συνειδηση.

ΔΕΝ θα σε πω φασιστα ( :raspberry: ) γιατι δεν σε ξέρω.
αλλα αυτο παραπεμπει.. Ψάξ' το


δυστηχως αυτο ειναι το προβλημα σημερα.οτι εκει παραπεμπει.δεν υποτιμω κανενα και δεν αναγκαζω κανενα να ακολουθησει τις αποψεις μου.
txc
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευτ, 05 Οκτ 2009 4:38 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό intelx86 » Τετ, 11 Νοέμ 2009 2:57 am

Off topic:
:tired:
Ποιος είδε τον ικανοτικό και δεν τον φοβήθηκε

I used to be an adventurer like you.
Then I took a longitudinal reinforcement in the knee.


Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
Απολαύστε υπεύθυνα...
Άβαταρ μέλους
intelx86
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 2211
Εγγραφή: Παρ, 16 Μάιος 2008 8:28 pm
Τοποθεσία: 127.0.0.1
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό kolasmenos » Παρ, 08 Ιαν 2010 6:15 am

txc έγραψε:καλο κολλημενο μυαλο και εσυ!σε πειραζει που τα λενε οπως ειναι.ο καθενας ειναι ελευθερος να εκφραζει την γνωμη του.αν θες ακου αν θες οχι.αν το νοιωθεις μεινε φυγε αν σε χαλαει.αποδειξε το αυτο που λες.εμενα μ αρεσουν κ σαν txc και σαν AE.ξεκολλα λιγο κ ξυπνα αν θες.και δεν ξερω ποσο σε τιμα π εισαι κολλασμενος.μηπως εισαι και περηφανος?εγω ειμαι περηφανος γι αυτο που ειμαι.δεν με ενδιαφερει αν δεν εχεις εθνικη συνειδηση.δικο σου προβλημα.κατσε και σκεψου το μονος σου.


σίγουρα δε με τιμά που είμαι κολασμένος (με ένα λ) αλλά κάνω ότι μπορώ για να το αλλάξω! εδώ βέβαια μία μικρή σημείωση γιατί μου φαίνεται ότι δεν εννοούμε το ίδιο πράγμα! κολασμένος είναι αυτός που βιώνει την κόλαση με τη μεταφορική έννοια φυσικά, την κόλαση αυτής της καταπιεστικής, ταξικής και άδικης κοινωνίας, την κόλαση του συστήματος αυτού που μας στερεί όλο και περισσότερες ελευθερίες κλπ (το 'πιασες το νόημα πιστεύω). αλλά αν το εννοείς εσύ με την ερωτική έννοια, γιατί να ντρέπομαι αν έχω σεξουαλικές παρορμήσεις; αλίμονο, ό,τι πιο φυσικό είναι!

όσο για την εθνική συνείδηση το έχω σκεφτεί πολύ και το έχω ψάξει ακόμα περισσότερο!και ναι είμαι ανθέλληνας και άπατρις και όσο μπορώ θα πολεμάω κάτι φασιστόμουτρα σαν κι εσένα.
Πατρίδα μου είναι όλη η γη και η συνείδησή μου μόνο ταξική ;)
kolasmenos
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ, 01 Ιούλ 2009 12:27 am
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό kyriakos » Παρ, 08 Ιαν 2010 12:11 pm

Ποπο, αρχισαμε τα ιδια... Δεν ειναι κακο να αγαπας τον τοπο σου (Το χωριο σου η την περιοχη σου) αν εχεις καλες αναμνησεις απο εκει βεβαια. Αλλα η υπερβολικη αγαπη, με το ταυτοχρονο μισος προς τα αλλα μερη, ειναι εθνικισμος, και αυτο ειναι αρνητικο... Για παραδειγμα Εγω γενικα θα ηθελα να ευτυχισει ο τοπος μου, αλλα αφου ειναι μα*ακες εκει κατω, να πανε να κανουν τουμπες. Δεν θα ασχοληθω και πολυ. Αλλα ποτε δεν θα ευχηθω να ΜΗΝ παει καλα καποιος αλλος τοπος. Αυτο ειναι το θεμα.

Λιγο ασχετο. Poum:
Μία μικρή διόρθωση, ο πολιτικός μηχανικός στα ισπανικά είναι Ingeniero de Caminos, Canales y Puertos.

εισαι σιγουρος? Γιατι μια φιλη μου που μαθαινει, μου ειπε οτι ειναι ingeniero civil
Η μεγαλυτερη δοξα της ζωης δεν ειναι να μην πεφτεις ποτε,
Αλλα να σηκωνεσαι καθε φορα που πεφτεις... (Κομφουκιος)
kyriakos
 
Δημοσιεύσεις: 230
Εγγραφή: Τρί, 01 Ιούλ 2008 4:20 pm
Έτος εισαγωγής: 2006

Re: Από που κρατα το username σας???

Δημοσίευσηαπό PAINTER » Παρ, 08 Ιαν 2010 1:09 pm

kolasmenos έγραψε:κάτι φασιστόμουτρα σαν κι εσένα


ρε, δεν ξέρετε τί σημαίνει ο τίτλος "Από που κρατα το username σας???" θέλετε επεξήγηση;
γιατί @αμάτε ένα άσχετο θέμα;εντάξει, το @αμήσατε πέρυσι, δεν βρήκατε να κάνετε τίποτα καινούριο φέτος;

και μαζευτείτε επιτέλους με τους χαρακτηρισμούς, έχετε καταντήσει σαν γειτόνισσες που τσακώνονται για την μπουγάδα, έλεος
αυτό το ίδρυμα,εσείς οι ίδιοι το απαξιώνετε κάθε μέρα...με τον να μπαίνετε το πρωί και το να βγαίνετε το βράδυ χωρίς να προσφέρετε τίποτα σ'αυτό,χωρίς να γυρνάτε κάτι σ'αυτό.Εάν κατανοήσετε τη σημασία του να είσαι μέλος του πολυτεχνείου ίσως ανακαλύψετε ότι ο άνθρωπος δεν έχει μόνο έναν ρόλο.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΚΙΟΥΝΙΤΕΣ

http://www.youtube.com/watch?v=W3XZqb50SfI
Άβαταρ μέλους
PAINTER
Ιδρυτικό Μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1437
Εγγραφή: Κυρ, 01 Ιουν 2008 3:40 pm
Τοποθεσία: 109.74.3.51
Έτος εισαγωγής: 2002

Επόμενο

Επιστροφή στο Μπλε κάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης