Off-topic / Flaming Posts

Εδώ μεταφέρονται κάποια "προβληματικά" μηνύματα-θέματα για να μην διαγραφούν τελείως.

Re: Σάββατο 18/2: Επίσκεψη στη Σιδηροδρομική Γέφυρα 26

Δημοσίευσηαπό nikostt » Τετ, 15 Φεβ 2017 8:30 am

PAMANTZ έγραψε:αποδείξεις φίλε μου

Βάλτην όλη βασικά.. να γελάσουν τουλάχιστον όλοι ολοκληρωμένα .. είναι τόσο τραγικό όλο αυτό που έχει καταντήσει διασκεδαστικό :D
Άβαταρ μέλους
nikostt
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ, 26 Ιαν 2014 12:25 am
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σάββατο 18/2: Επίσκεψη στη Σιδηροδρομική Γέφυρα 26

Δημοσίευσηαπό PAMANTZ » Τετ, 15 Φεβ 2017 8:50 am

Και εσύ την έχεις, τι ντρέπεσαι και δεν την ανεβάζεις; Εγώ ούτε ντρέπομαι ούτε φοβάμαι. Κάθε μέρα εκεί που λες είμαι, έτοιμος να λύσω τα προβλήματά μου παντελονάτα και όχι χαφιεδίστικα γιατί έτσι έμαθα. Καθένας που ακολουθεί τις τακτικές σου αποτελεί μίασμα του αντρικού γένους! Λυπάμαι για λογαριασμό σου. Ό,τι μόρφωση και να λάβεις, ένα τίποτα θα μείνεις. Γνήσιο τέκνο της σάπιας κοινωνίας που ζούμε
Άβαταρ μέλους
PAMANTZ
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τρί, 12 Μαρ 2013 11:48 am
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: Σάββατο 18/2: Επίσκεψη στη Σιδηροδρομική Γέφυρα 26

Δημοσίευσηαπό nikostt » Τετ, 15 Φεβ 2017 8:52 am

PAMANTZ έγραψε:Και εσύ την έχεις, τι ντρέπεσαι και δεν την ανεβάζεις; Εγώ ούτε ντρέπομαι ούτε φοβάμαι. Κάθε μέρα εκεί που λες είμαι, έτοιμος να λύσω τα προβλήματά μου παντελονάτα και όχι χαφιεδίστικα γιατί έτσι έμαθα. Καθένας που ακολουθεί τις τακτικές σου αποτελεί μίασμα του αντρικού γένους! Λυπάμαι για λογαριασμό σου. Ό,τι μόρφωση και να λάβεις, ένα τίποτα θα μείνεις. Γνήσιο τέκνο της σάπιας κοινωνίας που ζούμε

Το τερμάτισες αλλά τα λες ωραία :thumbup:
Άβαταρ μέλους
nikostt
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ, 26 Ιαν 2014 12:25 am
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Πρόγραμμα εαρινής εξεταστικής +έκτακτη

Δημοσίευσηαπό balamos » Δευτ, 22 Μάιος 2017 4:04 pm

για εσας π θελετε να αλλαξετε την ημερομηνια της στατικη 4 εχω να πω ενα πραμα....ΓΑΜΙΕΣΤΕ!!!
balamos
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τετ, 05 Ιουν 2013 6:01 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Πρόγραμμα εαρινής εξεταστικής +έκτακτη

Δημοσίευσηαπό ZeRoLoRd » Δευτ, 22 Μάιος 2017 9:43 pm

Λιτός και περιεκτικός
Άβαταρ μέλους
ZeRoLoRd
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Κυρ, 21 Οκτ 2012 7:19 pm
Έτος εισαγωγής: 2012

Re: Πρόγραμμα εαρινής εξεταστικής +έκτακτη

Δημοσίευσηαπό andi100 » Δευτ, 22 Μάιος 2017 10:42 pm

ή υβριστικός σε άτομα που δεν γνωρίζει καν. ( προς τον κύριο Balamos το σχόλιο)
Υγ. Προς τους συντονιστές του forum, επιτρέπεται η χρήση τέτοιου σχολίου; Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
andi100
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Παρ, 21 Νοέμ 2014 12:31 am
Έτος εισαγωγής: 1998

Re: Πρόγραμμα εαρινής εξεταστικής +έκτακτη

Δημοσίευσηαπό fiddlerontheroof » Δευτ, 22 Μάιος 2017 11:13 pm

Όχι,σχόλια επιθετικά/υβριστικά προς άλλους χρήστες δεν πρέπει να γίνονται.Ενδέχεται βέβαια το σχόλιο να μην ήταν τόσο 'σοβαρο' αλλά ακόμα και σε τέτοια περίπτωση θα έπρεπε να είναι πιο εμφανές καθώς οι υπόλοιποι χρήστες δεν μπορούν να αντιληφθούν το ύφος ενός γραπτού σχολίου τόσο εύκολα.
make Orwell fiction again
Άβαταρ μέλους
fiddlerontheroof
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Τρί, 14 Οκτ 2014 12:34 am
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Πρόγραμμα εαρινής εξεταστικής +έκτακτη

Δημοσίευσηαπό Jiggly » Τρί, 23 Μάιος 2017 11:39 am

fiddlerontheroof έγραψε:Όχι,σχόλια επιθετικά/υβριστικά προς άλλους χρήστες δεν πρέπει να γίνονται.Ενδέχεται βέβαια το σχόλιο να μην ήταν τόσο 'σοβαρο' αλλά ακόμα και σε τέτοια περίπτωση θα έπρεπε να είναι πιο εμφανές καθώς οι υπόλοιποι χρήστες δεν μπορούν να αντιληφθούν το ύφος ενός γραπτού σχολίου τόσο εύκολα.

Προσυπογράφω όσα ειπώθηκαν από τη fiddlerontheroof.
Σίγουρα πρέπει να προσέχουμε τα μηνύματά μας και τον τρόπο που γράφουμε.Γι'αυτό και προειδοποιείται ο παραπάνω χρήστης.
Ωστόσο,συμμερίζομαι την άποψη ότι δεν ειπώθηκε στα "σοβαρά" ,οπότε δεν υπάρχει λόγος να νιώθει κανείς προσβεβλημένος.
Νομίζω πως όλοι μας πρέπει να είμαστε ψύχραιμοι και θετικά προδιατεθειμένοι απέναντι στους άλλους χρήστες/συμφοιτητές μας.
Κι ας μη στεκόμαστε στο "γράμμα" του νόμου (ποστ εν προκειμένω),αλλά στο νόημά του. :)
...άνθρωπέ μου τι ξεφτίλα,να σου χαλάνε τ'όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις...
Άβαταρ μέλους
Jiggly
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1329
Εγγραφή: Παρ, 26 Οκτ 2012 8:26 am
Έτος εισαγωγής: 2012

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Μπλε κάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες