Εισήγηση Επιτροπής Προπτυχιακών Σπουδών

Συντονιστής: University Editors

Re: Εισήγηση Επιτροπής Προπτυχιακών Σπουδών

Δημοσίευσηαπό Anakin » Τετ, 10 Μάιος 2017 2:07 am

Και στο 34-1 τα ίδια θα λες. Όσο μαγειρεμένο κρέας και να τρώει κανείς, αν θέλει να κρύβεται -έστω και μερικώς- πίσω από το δάχτυλό του, τα αμνοερίφια θα θυσιάζονται επί ματαίω.
Άβαταρ μέλους
Anakin
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ, 15 Φεβ 2017 6:17 am
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Εισήγηση Επιτροπής Προπτυχιακών Σπουδών

Δημοσίευσηαπό m.q.n.i.n.a » Τετ, 26 Ιούλ 2017 4:32 pm

Ξεθάβω αυτό το τόπικ για να ρωτήσω εάν θυμάται κανείς πού βρίσκεται αναρτημένο το κείμενο με τις μεταβατικές διατάξεις που θα ισχύσουν τελικά το 2017-18 (δεν το βρίσκω στη σελίδα της σχολής). Επίσης, αν έχει καταλάβει κάποιος να μου εξηγήσει το εξής: το τωρινό μπετόν 1 μεταφέρεται στο 6ο εξάμηνο (από το 7ο που ήταν μέχρι τώρα). Το καινούριο ακαδημαϊκό έτος 2017-18 θα διδαχθεί μεταβατικά και στο 7ο (χειμερινό); Και αν ναι, θα εξεταστεί κανονικά στην εξεταστική το χειμώνα;
Άβαταρ μέλους
m.q.n.i.n.a Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: Τρί, 12 Ιαν 2010 12:39 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Εισήγηση Επιτροπής Προπτυχιακών Σπουδών

Δημοσίευσηαπό ZeRoLoRd » Τετ, 26 Ιούλ 2017 5:26 pm

Γενικά τις μεταβατικές διατάξεις θα τις βρεις στο excel με μωβ γράμματα δίπλα από κάθε μάθημα. Για το κείμενο που λες το κρύψανε γιατί υποτίθεται τα ενσωματώσανε μέσα στο excel (μωβ γράμματα), αλλά άμα έχεις όρεξη να ψάξεις αυτό το νήμα νομίζω είχε ανεβεί.

Τώρα για τα μπετά, έτσι όπως τα έχουν στο excel εγώ καταλαβαίνω ότι θα διδαχτούν και τα δύο μαζί στο εαρινό εξάμηνο. Δεν ξέρω να σου πω
Άβαταρ μέλους
ZeRoLoRd
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Κυρ, 21 Οκτ 2012 7:19 pm
Έτος εισαγωγής: 2012

Re: Εισήγηση Επιτροπής Προπτυχιακών Σπουδών

Δημοσίευσηαπό m.q.n.i.n.a » Τετ, 26 Ιούλ 2017 5:52 pm

Εννοούσα το κείμενο που είχε κυκλοφορήσει πριν περαστούν στο excel, νομίζω ήταν πιο αναλυτικό... Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
m.q.n.i.n.a Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: Τρί, 12 Ιαν 2010 12:39 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ειδήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες