Kατασκευή Οδών (2018-19)

Συντονιστής: University Editors

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό coscot » Παρ, 31 Μάιος 2019 7:56 pm

Petros Kontouzoglou έγραψε:Χαιρετώ

Αυτό είναι το τελευταίο μου μάθημα για να τελειώσω με το ΕΜΠ. Θα έρθω από το εξωτερικό για να το δώσω, καθώς εργάζομαι.

Μπορεί κάποιος/α να πει σε ποία κομμάτια χρειάζεται να επικεντρωθούμε? Πέφτουν ασκήσεις Bruckner ή ασχολούμαστε μόνο με τα υλικά?

Επίσης, μπορεί κάποιος/α να αναρτήσει τις ασκήσεις/ εφαρμογές που έχετε κάνει στην τάξη εκτός από αυτές που είναι ήδη στο mycourses?

ευχαριστώ πολύ.
Πέτρος


θα σου πρότεινα να στείλεις ένα μήνυμα στον καθηγητή (Στέργιο Μαυρομάτη) για να σε κατατοπίσει, είναι εξαιρετικά βοηθητικός. Νομίζω πως αν διαβάσεις τις ανεβασμένες σημειώσεις δεν θα έχεις κανένα θέμα στην εξέταση. Στις 2 προόδους έβαλε εφαρμογές μόνο χωρίς κάποια θεωρία, έβαλε και Bruckner νομίζω ναι αλλά κάτι πολύ απλό. Θεωρώ ότι λογικά θα κινηθεί στο ίδιο στυλ και στην τελική εξέταση. Καλή επιτυχία! :D
coscot
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Παρ, 14 Μαρ 2014 2:44 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό Fmqwl17 » Σάβ, 01 Ιουν 2019 11:16 am

coscot έγραψε:
Petros Kontouzoglou έγραψε:Χαιρετώ

Αυτό είναι το τελευταίο μου μάθημα για να τελειώσω με το ΕΜΠ. Θα έρθω από το εξωτερικό για να το δώσω, καθώς εργάζομαι.

Μπορεί κάποιος/α να πει σε ποία κομμάτια χρειάζεται να επικεντρωθούμε? Πέφτουν ασκήσεις Bruckner ή ασχολούμαστε μόνο με τα υλικά?

Επίσης, μπορεί κάποιος/α να αναρτήσει τις ασκήσεις/ εφαρμογές που έχετε κάνει στην τάξη εκτός από αυτές που είναι ήδη στο mycourses?

ευχαριστώ πολύ.
Πέτρος


θα σου πρότεινα να στείλεις ένα μήνυμα στον καθηγητή (Στέργιο Μαυρομάτη) για να σε κατατοπίσει, είναι εξαιρετικά βοηθητικός. Νομίζω πως αν διαβάσεις τις ανεβασμένες σημειώσεις δεν θα έχεις κανένα θέμα στην εξέταση. Στις 2 προόδους έβαλε εφαρμογές μόνο χωρίς κάποια θεωρία, έβαλε και Bruckner νομίζω ναι αλλά κάτι πολύ απλό. Θεωρώ ότι λογικά θα κινηθεί στο ίδιο στυλ και στην τελική εξέταση. Καλή επιτυχία! :D



Περσυ παντως εβαλε 5 μοναδες θεωρια 5 μοναδες ασκησεις
Fmqwl17
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί, 14 Νοέμ 2017 7:35 pm
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό Petros Kontouzoglou » Δευτ, 03 Ιουν 2019 12:12 pm

Ευχαριστώ πολύ και τους δυο σας για τις απαντήσεις. Θα επικοινωνήσω και με τους καθηγητές.

Fmqwl17 έγραψε:
coscot έγραψε:
Petros Kontouzoglou έγραψε:Χαιρετώ

Αυτό είναι το τελευταίο μου μάθημα για να τελειώσω με το ΕΜΠ. Θα έρθω από το εξωτερικό για να το δώσω, καθώς εργάζομαι.

Μπορεί κάποιος/α να πει σε ποία κομμάτια χρειάζεται να επικεντρωθούμε? Πέφτουν ασκήσεις Bruckner ή ασχολούμαστε μόνο με τα υλικά?

Επίσης, μπορεί κάποιος/α να αναρτήσει τις ασκήσεις/ εφαρμογές που έχετε κάνει στην τάξη εκτός από αυτές που είναι ήδη στο mycourses?

ευχαριστώ πολύ.
Πέτρος


θα σου πρότεινα να στείλεις ένα μήνυμα στον καθηγητή (Στέργιο Μαυρομάτη) για να σε κατατοπίσει, είναι εξαιρετικά βοηθητικός. Νομίζω πως αν διαβάσεις τις ανεβασμένες σημειώσεις δεν θα έχεις κανένα θέμα στην εξέταση. Στις 2 προόδους έβαλε εφαρμογές μόνο χωρίς κάποια θεωρία, έβαλε και Bruckner νομίζω ναι αλλά κάτι πολύ απλό. Θεωρώ ότι λογικά θα κινηθεί στο ίδιο στυλ και στην τελική εξέταση. Καλή επιτυχία! :D



Περσυ παντως εβαλε 5 μοναδες θεωρια 5 μοναδες ασκησεις
Petros Kontouzoglou
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί, 21 Μάιος 2019 9:15 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό Anaisia » Πέμ, 06 Ιουν 2019 3:21 pm

Παιδιά, όσοι πηγαίνατε. Κάποια ενημέρωση για τις θεματικές έγινε μέσα στην τάξη; γιατί περίμενα να βγάλει βαθμούς αλλά τίποτα ακόμα.
To become a monster like me, is to admit you were too weak to remain a human.
Άβαταρ μέλους
Anaisia
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τετ, 22 Φεβ 2017 3:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό Rilke » Πέμ, 06 Ιουν 2019 4:01 pm

Στο τελευταίο μάθημα είχε ειπωθεί ότι ''προσεχώς θα αναρτηθούν οι βαθμοί'' ...προς το παρον δεν υπάρχει κάποια νεότερη ενημέρωση
Άβαταρ μέλους
Rilke
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Πέμ, 29 Μαρ 2018 12:21 am
Έτος εισαγωγής: 2016

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό γεωτεχνικος » Παρ, 07 Ιουν 2019 1:23 am

Επισης , Petros Kontouzoglou επικοινωνησε απο πριν μαζι τους να τους ενημερωσεις τους λογους για τους οποιους δεν εδωσες (εικαζω οτι δεν εδωσες αφου δουλευεις στο εξωτερικο) προοδους γιατι νομιζω ειχαν πει οτι καταλαμβανουν υποχρεωτικα το 30% του βαθμου. Πιστευω δεν θα σου δημιουργησουν τρομερο θεμα, θα κανουν την εξαιρεση για αυτη την ειδικη περιπτωση. Αν δεν το δεχτουν και ειχες κανει θεμα στην οδοποιια ΙΙ την παλια, τοτε αναφερε το μπας και τους αλλαξεις γνωμη αν και δεν νομιζω να χρειαστει να παει μεχρι εκει.
γεωτεχνικος
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ, 31 Δεκ 2014 10:02 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό αντωνο1944 » Τετ, 12 Ιουν 2019 9:12 am

Αν περασει κάποιος από το ισόγειο του ΜΣΥ θα μπορούσε να ανεβάσει εδώ φωτογραφία με τις βαθμολογίες από τις προόδους;
αντωνο1944
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Κυρ, 28 Σεπ 2014 2:06 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό Harthil » Τετ, 12 Ιουν 2019 11:25 am

Βαθμολογία θεματικών ασκήσεων
Συνημμένα
βαθμολογια θεματικων ασκησεων.jpg
Άβαταρ μέλους
Harthil
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ, 27 Νοέμ 2014 6:53 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό αντωνο1944 » Τετ, 12 Ιουν 2019 12:52 pm

Harthil έγραψε:Βαθμολογία θεματικών ασκήσεων


Ευχαριστούμε πολύ!
αντωνο1944
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Κυρ, 28 Σεπ 2014 2:06 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Kατασκευή Οδών (2018-19)

Δημοσίευσηαπό geoleo » Πέμ, 13 Ιουν 2019 12:04 am

Μηπως υπαρχει κανενας που να θυμαται τι ειχε βαλει στο περιπου περισυ στην εξεταστικη?? :)
geoleo
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ, 09 Ιαν 2019 4:38 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 6ο Εξάμηνο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης