Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Συντονιστής: University Editors

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό Tzo » Τρί, 26 Ιουν 2018 4:35 pm

στο γιατρό γρήγορα!!!!!!!!!!!!
Tzo
 
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Δευτ, 29 Δεκ 2008 8:39 pm

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό TheSloth » Τρί, 26 Ιουν 2018 4:38 pm

Κουράστηκες να γράψεις κάτι με βαθύ περιεχόμενο μου φαίνεται!
Σου μιλάει ένας βραδύποδας,ξανασκέψου το...
Άβαταρ μέλους
TheSloth
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ, 05 Ιαν 2014 4:46 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό alexandrosner » Τρί, 26 Ιουν 2018 8:56 pm

Όλοι εσείς που κράζετε την κ.Ψαράκη , για πείτε μας πόση ώρα αφιερώσατε στο διάβασμα του ΣΜΣ? Παρακολουθήσατε και κατανοήσατε το μάθημα? Αμφιβάλω...
Έλεος πια ωριμάστε!! Θα βγούμε στην αγορά εργασίας μεθαύριο. Τι νομίζετε ότι θα είναι τα αφεντικά σας; Νομίζετε ότι θα σας μιλάνε ευγενικά;
1000 φορές χειρότεροι από την κ.Ψαράκη θα είναι.
Σταματήστε να γκρινιάζετε, να κατηγορήτε τους άλλους και ποτέ τον εαυτό σας.
Τα θέματα ήταν μέτριας δυσκολίας, αλλά το να περάσεις ήταν εύκολο. Επαναλαμβανόμενα θέματα πέφτουν συνέχεια στο μάθημα. 5 μονάδες είναι στάνταρ, κάθε φορά ρε παιδιά... Μου λένε πολλοί δεν καταλαβαίνουν τον αλγόριθμο dijkstra,όπως είναι το βιβλίο. Πηγαίντε στο youtube έχει άπειρα βίντεο..Έλεος πια με τις δικαιολογίες...
*** Είδαμε και ορισμένους καθηγητές πολιτικούς μηχανικούς πόσο καλοί είναι στη δουλειά τους...Σας πείραξε που η κ.Ψαράκη είναι μαθηματικός ε;; Μεγαλώστε ! Πάρτε ευθύνη επιτέλους για τις πράξεις σας
alexandrosner
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ, 17 Αύγ 2014 4:58 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό cocobill@kos » Τρί, 26 Ιουν 2018 9:57 pm

@alexandrosner πρόσεχε γιατί κινδυνεύεις να γίνεις επικίνδυνα γραφικός..παίζει να είσαι ο μόνος που τα έχει αναφέρει εδώ αυτά.άμε να ρωτήσει κανένα απο τα παιδιά που τα έχει κόψει 3 και 4 φορές γιατί δεν έχουνε κατανοήσει το μάθημα όπως λες και εσύ.αντι να κοιτάμε και το διπλανό μας λιγάκι σε αυτή τη σχολή ο ένας κοιτάει να φάει τον άλλο.και στο κάτω πες μας τη γνώμη σου και μην ξεκινάς να κράζεις αυμφοιτητές λες και εσύ είσαι αυθεντία φίλε μου.πάντως μπράβο σου γιατί μέχρι είσαι ο πρώτος που προσωπικά εχω ακούσει να παίρνει το μέρος της.
Ο θάνατος της λογικής σε αυτόν τον τόπο έχει τα δικά τους (κίτρινα, πράσινα, γαλάζια) αποτυπώματα...
cocobill@kos
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ, 25 Δεκ 2010 5:23 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό TheSloth » Τρί, 26 Ιουν 2018 10:28 pm

Και όμως και εγώ κράζω αλλά εν μέρει έχει δίκιο κάνει αρκετά καλό μάθημα (τουλάχιστον φέτος). Το θέμα είναι ότι δεν είναι εργοδότης για να μιλάει ή να συμπεριφέρεται έτσι ενώ είναι τόσο καλή στο μάθημα! Επίσης τα θέματά της δεν βοηθάνε όσους παρακολουθούν και αυτό είναι μεγάλο φάουλ!πχ φέτος δεν έκανε ποτέ την μέθοδο που ζήταγε στο 3ο ή 4ο θέμα και πήγε και έβαλε τα ίδια ακριβώς θέματα με πέρυσι γιατί βαριόταν να βγάλει καινούργια θέματα! Ετσι χαλάει η φήμη για παρακολούθηση ενός αρκετά ωραίου μαθήματος με άμεσες εργασιακές προοπτικές!
Σου μιλάει ένας βραδύποδας,ξανασκέψου το...
Άβαταρ μέλους
TheSloth
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ, 05 Ιαν 2014 4:46 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό alexandrosner » Τρί, 26 Ιουν 2018 10:46 pm

Cocco@bilakos
Συμβουλευτικά μιλούσα..Δεν ειχα διάθεση να κράξω κανέναν... Ο καθένας κάνει οτι νομίζει.
"Να φάμε ο ένας τον άλλον" ;;Ουτε καν φίλε εδω είσαι φάουλ...Προσωπικά εχω βοηθήσει 6 φίλους μου να περάσουν το μάθημα ...και ανοιχτά οποίος θέλει να μου στείλει μήνυμα να τον βοηθήσω
Όσο για το οτι πήρα το μερος της...Δεν παίρνω το μέρος κανενός...Γιατι να το κάνω δηλαδή;;; Το μονο που κάνω ειναι να εκφράζω έναν τρόπο σκέψης που προσωπικά με έχει βοηθήσει να πάω μπροστά στη σχολή και όχι μονο...
alexandrosner
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ, 17 Αύγ 2014 4:58 pm
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό Reggina95 » Τετ, 27 Ιουν 2018 1:29 am

Ναι,όντως, να το περάσεις ήταν εύκολο, θα συμφωνήσω.
Και ισχύει ότι υπάρχει η τάση από τη μεγάλη πλειονότητα να κατηγορεί μονίμως τους καθηγητές, λες και είναι εχθροί. Δε λέω ότι δε θα υπάρξουν περιπτώσεις που θα σε δυσκολέψουν- προσωπικά δεν το έχω αντιμετωπίσει ποτέ μέχρι τώρα αλλά δεν αμφιβάλλω γι'αυτό- αλλά άμα έχεις κατανοήσει τα βασικά από ένα μάθημα και είσαι σε θέση να διαχειριστείς κάποια βασικά θέματα, μετά από παρακολούθηση και κάποιο διάβασμα, ε δε γίνεται να μην το περάσεις...Το κάθε μάθημα αξίζει να μελετηθεί για το περιεχόμενό του και όχι απλά επειδή έχει καλές προοπτικές εργασίας - δε βγαίνει τίποτα με το ''άντε να τελειώνουμε''. Ο εκάστοτε καθηγητής όσο ''κακός'' καθηγητής αν υποθέσουμε ότι είναι, γνωρίζει κάτι που εμείς δε γνωρίζουμε, οπότε αν είμαστε δεκτικοί και μελετάμε συνειδητά (δεν εννοώ ολημερίς, αλλά έστω στοιχειωδώς) έχουμε να πάρουμε από αυτόν κάτι. Στην τελική, αν δεν καταλαβαίνω, ρωτάω.
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Άβαταρ μέλους
Reggina95
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τρί, 28 Μαρ 2017 11:55 pm
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό Άκαρπη_Μελούνα » Δευτ, 02 Ιούλ 2018 7:26 pm

Ρε μάγκες ΑΛΛΟ εργοδότης ΑΛΛΟ παιδαγωγός και ακαδημαικός νιώστε λίγο τη διαφορά!
Όσες κι αν χτίζουν φυλακές κι αν ο κλοιός στενεύει ο νούς μας είναι αληταριό κι όλο θα δραπετεύει...
Άκαρπη_Μελούνα
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Τετ, 03 Ιαν 2018 12:32 am
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό Tzo » Τρί, 03 Ιούλ 2018 10:23 am

το γεγονός ότι οι καθηγητές μας διαφημίζουν μεταπτυχιακά προγράμματα στο Ε.Α.Π. στα οποία διδάσκουν και φυσικά συνοδεύονται με δίδακτρα μήπως
πρέπει να μας κάνει να προβληματιστούμε για το κατά πόσο μας αντιμετωπίζουν με σεβασμό ή μας βλέπουν σαν πελατεία;;;;; Προσωπικά η χρησιμοποίηση της ιστιοσελίδας της σχολής μας για να διαφημίσει ο κύριος;; Παντουβάκης το μεταπτυχιακό στο οποίο συμμετέχει χωρίς φυσικά να αναφέρει ούτε το όνομά του αλλά ούτε και την ύπαρξη διδάκτρων ξεπερνά το ηθικό του θέματος και αγγίζει τα όρια την δικαιοσύνης. Εάν είναι να διαφημίζουμε και μεις αύριο τις εταιρείες που θα έχουμε . Αλήθεια πόσο μαγαζάκι τους θεωρούν κάποιοι τη σχολή . Κρίμα γιατί εκεί μέσα υπάρχουν ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ και κάτι βολεμένοι τους ντροπιάζουν. Αυτά!!!
Tzo
 
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Δευτ, 29 Δεκ 2008 8:39 pm

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2017-18)

Δημοσίευσηαπό geontz87 » Κυρ, 26 Αύγ 2018 1:36 pm

Γνωρίζει κάποιος πόσο σημαντική είναι η πρόοδος? Δηλαδή χωρίς πρόοδο περνάς ή πρέπει να γράψεις ας πούμε 7 για να περάσεις λόγω του ότι η εξέταση πιάνει το 80% και η πρόοδος το 20% ?
geontz87
 
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Δευτ, 30 Ιουν 2014 8:38 am
Έτος εισαγωγής: 2014

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 6ο Εξάμηνο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron