Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Συντονιστής: University Editors

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό Jiggly » Πέμ, 11 Μάιος 2017 12:27 am

Δεν ξέρω τι γίνεται με το μάθημα πλέον,αλλά αφού διακινούνται οι σημειώσεις εις γνώσιν του καθηγητή,δεν βρίσκω λόγο να μην ανέβουν εδώ.
Spoiler: show
Και στην τελική, αν οι καθηγητές έχουν θέμα με τη δημοσιοποίησή των σημειώσεων,θα το αναφέρουν στους συντονιστές και το πρόβλημα θα το έχουν αυτοί.
...άνθρωπέ μου τι ξεφτίλα,να σου χαλάνε τ'όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις...
Άβαταρ μέλους
Jiggly
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 1330
Εγγραφή: Παρ, 26 Οκτ 2012 8:26 am
Έτος εισαγωγής: 2012

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό psgi1214 » Πέμ, 11 Μάιος 2017 1:07 am

Λοιπόν το αναφέρω:στο μάθημα ο ίδιος ο Κεπαπστόγλου τόνιζε ΣΥΝΕΧΩΣ ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΤΟ FORUM ΕΔΩ
(sorry για τα κεφαλαία αλλά δε θέλω να έχουμε ξαφνικά μπλεξίματα)
edit: Τώρα είδα το post του Τhe Master. Προφανώς δεν είναι η πρώτη ούτε η τελευταία φορά που οι καθηγητές θέτουν εαυτούς υπεράνω των νόμων.
Τεσπα, όποιος τις θέλει ας μου στείλει σε pm το e-mail του.
psgi1214
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ, 28 Αύγ 2014 4:00 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό homo sapiens contras » Σάβ, 13 Μάιος 2017 12:29 pm

Fuck the police comin' straight from the underground
Συνημμένα
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΕΡΓΩΝ-ΣΜΣ.pptx
(2.08 MiB) Έχει μεταφορτωθεί 500 φορές
Ζήτηση-Προσφορά -Εξυπηρέτηση -ΣΜΣ.pptx
(5.86 MiB) Έχει μεταφορτωθεί 492 φορές
Άβαταρ μέλους
homo sapiens contras
 
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Κυρ, 03 Ιούλ 2016 6:48 am
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό ScepticEngineer » Σάβ, 13 Μάιος 2017 12:39 pm

Χαχαχαχα ΑΞΙΟΣ :clap: :clap: :clap:
Γροθια στο στομαχι ολων αυτων που φοβουνται μηπως τους κανει ντα ο Κεπαπτσογλου και η Ψαρακη (και μαλιστα για εντελως αντιδεοντολογικο/παρανομο λογο)

Και παλι ΑΞΙΟΣ :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap:
“I’m sowing the seeds,
I’m sowing the seeds I’ve taken,
I’m sowing the seeds I’ve taken for granted

This thorn in my side
This thorn in my side is from the tree
This thorn in my side is from the tree I’ve planted

Ohh it tears me and I bleed…”
Άβαταρ μέλους
ScepticEngineer
 
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Δευτ, 30 Ιαν 2012 11:31 pm
Τοποθεσία: Κάπου στα 80's
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό homo sapiens contras » Σάβ, 13 Μάιος 2017 12:39 pm

ΔΟΙΑΔΟΣΤΑΙ ΤΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΙΒΑΣΟΥΝ!11!!1!1!
Άβαταρ μέλους
homo sapiens contras
 
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Κυρ, 03 Ιούλ 2016 6:48 am
Έτος εισαγωγής: 2013

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό ZeRoLoRd » Σάβ, 13 Μάιος 2017 12:44 pm

@homo sapiens contras
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ZeRoLoRd
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Κυρ, 21 Οκτ 2012 7:19 pm
Έτος εισαγωγής: 2012

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό antony » Σάβ, 13 Μάιος 2017 1:44 pm

ScepticEngineer έγραψε:Χαχαχαχα ΑΞΙΟΣ :clap: :clap: :clap:
Γροθια στο στομαχι ολων αυτων που φοβουνται μηπως τους κανει ντα ο Κεπαπτσογλου και η Ψαρακη (και μαλιστα για εντελως αντιδεοντολογικο/παρανομο λογο)

Και παλι ΑΞΙΟΣ :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap:

+1 :clap: :clap:
antony
 
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Δευτ, 04 Οκτ 2010 5:10 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό psgi1214 » Σάβ, 13 Μάιος 2017 2:12 pm

ScepticEngineer έγραψε:Χαχαχαχα ΑΞΙΟΣ :clap: :clap: :clap:
Γροθια στο στομαχι ολων αυτων που φοβουνται μηπως τους κανει ντα ο Κεπαπτσογλου και η Ψαρακη (και μαλιστα για εντελως αντιδεοντολογικο/παρανομο λογο)

Και παλι ΑΞΙΟΣ :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: :clap:

Επειδή αισθάνομαι θιγμένος με το post αυτό, δηλώνω ξεκάθαρα ότι δε φοβάμαι ούτε τον Κεπαπτσόγλου ούτε την Ψαράκη ούτε κανέναν άλλο. Απλά μετέφερα μια σημαντική πληροφορία που καλό ήταν να γραφτεί στο forum χωρίς να γνωρίζω όπως έγραψα παραπάνω ότι αυτό που κάνουν είναι παράνομο. Το παιδί που ανέβασε τις σημειώσεις μαγκιά του(ειδικά αφού είναι και νόμιμος), εγώ πάλι κάθησα 2-3 μέρες τώρα να στέλνω τις σημειώσεις σε καμιά εικοσαριά άτομα,τρία χρόνια στη σχολή και το forum δεν έχω πειράξει-ενοχλήσει μύγα και βλέπω να τρώω και ειρωνεία από πάνω :x .Ελπίζω απλά να ήταν μια κακή στιγμή γιατί γενικά φαίνεται ότι είσαι-με βάση τα γραφόμενά σου-σοβαρό και μετρημένο άτομο.
psgi1214
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ, 28 Αύγ 2014 4:00 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό ScepticEngineer » Σάβ, 13 Μάιος 2017 2:39 pm

psgi1214 έγραψε:Επειδή αισθάνομαι θιγμένος με το post αυτό, δηλώνω ξεκάθαρα ότι δε φοβάμαι ούτε τον Κεπαπτσόγλου ούτε την Ψαράκη ούτε κανέναν άλλο. Απλά μετέφερα μια σημαντική πληροφορία που καλό ήταν να γραφτεί στο forum χωρίς να γνωρίζω όπως έγραψα παραπάνω ότι αυτό που κάνουν είναι παράνομο. Το παιδί που ανέβασε τις σημειώσεις μαγκιά του(ειδικά αφού είναι και νόμιμος), εγώ πάλι κάθησα 2-3 μέρες τώρα να στέλνω τις σημειώσεις σε καμιά εικοσαριά άτομα,τρία χρόνια στη σχολή και το forum δεν έχω πειράξει-ενοχλήσει μύγα και βλέπω να τρώω και ειρωνεία από πάνω :x .Ελπίζω απλά να ήταν μια κακή στιγμή γιατί γενικά φαίνεται ότι είσαι-με βάση τα γραφόμενά σου-σοβαρό και μετρημένο άτομο.


Το σχολιο μου δεν αναφεροταν σε εσενα προσωπικα, αλλα σε ολους οσους δινανε/παιρνανε τις σημειωσεις του Κεπαπτσογλου μεσω email αντι να τις αναρτησουν εδω δημοσια. Μολις ειπες οτι εδωσες τις σημειωσεις σε τουλαχιστον 20 ατομα και ομως ουτε ενας δεν ειχε την ευθιξια να τα ανεβασει εδω για ολους τους συμφοιτητες του. Ανεξαρτητα απο το αν η αξιωση του Κεπαπτσογλου και της Ψαρακη ειναι αντιδεοντολογικη/παρανομη, νομιζω οτι ειναι εκ των ων ουκ ανευ να υπαρχει αλληλεγγυη και αλληλοβοηθεια μεταξυ μας, ακομα και αν αυτο παραβαινει τις ρητες εντολες καθηγητων. Στην τελικη το φορουμ παρεχει ανωνυμια, εκμεταλλευτειτε το.

Να επαναλαβω οτι δεν ηταν προσωπικη επιθεση το προηγουμενο ποσταρισμα, παρα μια "επιθεση" στην νοοτροπια ορισμενων. Αν παρ' ολα αυτα συνεχιζεις να αισθανεσαι θιγμενος, λυπαμαι, αλλα δεν ανακαλω.
“I’m sowing the seeds,
I’m sowing the seeds I’ve taken,
I’m sowing the seeds I’ve taken for granted

This thorn in my side
This thorn in my side is from the tree
This thorn in my side is from the tree I’ve planted

Ohh it tears me and I bleed…”
Άβαταρ μέλους
ScepticEngineer
 
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Δευτ, 30 Ιαν 2012 11:31 pm
Τοποθεσία: Κάπου στα 80's
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Σχεδιασμός Μεταφορικών Συστημάτων (2016-17)

Δημοσίευσηαπό psgi1214 » Σάβ, 13 Μάιος 2017 3:06 pm

ScepticEngineer έγραψε:
psgi1214 έγραψε:Επειδή αισθάνομαι θιγμένος με το post αυτό, δηλώνω ξεκάθαρα ότι δε φοβάμαι ούτε τον Κεπαπτσόγλου ούτε την Ψαράκη ούτε κανέναν άλλο. Απλά μετέφερα μια σημαντική πληροφορία που καλό ήταν να γραφτεί στο forum χωρίς να γνωρίζω όπως έγραψα παραπάνω ότι αυτό που κάνουν είναι παράνομο. Το παιδί που ανέβασε τις σημειώσεις μαγκιά του(ειδικά αφού είναι και νόμιμος), εγώ πάλι κάθησα 2-3 μέρες τώρα να στέλνω τις σημειώσεις σε καμιά εικοσαριά άτομα,τρία χρόνια στη σχολή και το forum δεν έχω πειράξει-ενοχλήσει μύγα και βλέπω να τρώω και ειρωνεία από πάνω :x .Ελπίζω απλά να ήταν μια κακή στιγμή γιατί γενικά φαίνεται ότι είσαι-με βάση τα γραφόμενά σου-σοβαρό και μετρημένο άτομο.


Το σχολιο μου δεν αναφεροταν σε εσενα προσωπικα, αλλα σε ολους οσους δινανε/παιρνανε τις σημειωσεις του Κεπαπτσογλου μεσω email αντι να τις αναρτησουν εδω δημοσια. Μολις ειπες οτι εδωσες τις σημειωσεις σε τουλαχιστον 20 ατομα και ομως ουτε ενας δεν ειχε την ευθιξια να τα ανεβασει εδω για ολους τους συμφοιτητες του. Ανεξαρτητα απο το αν η αξιωση του Κεπαπτσογλου και της Ψαρακη ειναι αντιδεοντολογικη/παρανομη, νομιζω οτι ειναι εκ των ων ουκ ανευ να υπαρχει αλληλεγγυη και αλληλοβοηθεια μεταξυ μας, ακομα και αν αυτο παραβαινει τις ρητες εντολες καθηγητων. Στην τελικη το φορουμ παρεχει ανωνυμια, εκμεταλλευτειτε το.

Να επαναλαβω οτι δεν ηταν προσωπικη επιθεση το προηγουμενο ποσταρισμα, παρα μια "επιθεση" στην νοοτροπια ορισμενων. Αν παρ' ολα αυτα συνεχιζεις να αισθανεσαι θιγμενος, λυπαμαι, αλλα δεν ανακαλω.

Καταλαβαίνω τη θέση σου και δεν κρατάω καμία κακία αφού ξεκαθάρισες τι εννοούσες :) .Ούτε το θεώρησα ποτέ επίθεση προς εμένα, απλώς έτυχε το δικό μου post να γράφει αυτή την παρατήρηση και γι'αυτό θεώρησα πως έπρεπε να απαντήσω εγώ.Και σίγουρα όποτε έχει χρειαστεί κάποιος βοήθεια και μπορούσα να του την παράσχω από εδώ πέρα, ποτέ μου δεν το αρνήθηκα.'Οσο για τον κομπλεξισμό των καθηγητών όπως είπα και σε ένα συνάδελφο σε pm η κουβέντα αυτή δεν τελειώνει ποτέ...
psgi1214
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ, 28 Αύγ 2014 4:00 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Έτος εισαγωγής: 2014

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 6ο Εξάμηνο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron