13/06: Πάρτι 3ου έτους! [Ακυρώθηκε]

Συντονιστής: University Editors

13/06: Πάρτι 3ου έτους! [Ακυρώθηκε]

Δημοσίευσηαπό πάστα φλώρα » Κυρ, 25 Μάιος 2014 9:06 pm

το καλοκαιρι πλησιαζει. η εκδρομη πλησιαζει. ηρθε η ωρα γι' αυτο που οι περισσοτεροι περιμενουν..... ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ 3ου ΕΤΟΥΣ.
Θα πραγματοποιηθει την Παρασκευή 13 Ιουνίου.
για να γινει ομως χρειαζεται οργανωση. μαζευτειτε λοιπον ολα τα τριτοετά που καιγεστε για κατι τετοια να το κανουμε γιατι δεν μας βλεπω καλα.
θα γινει αυριο σχετικη ανακοινωση στη Στατικη για να συμμετασχουν οσοι ενδιαφερονται.
αφηστε τα διαβασματα και πιαστε τα σφηνακια. θα γινει χαμος! :ellinofreneia:
Άβαταρ μέλους
πάστα φλώρα
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τετ, 15 Φεβ 2012 2:35 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Εκδρομή Τεχνικής Γεωλογίας 3ου έτους (2013-14) - Ανακοινώσεις

Δημοσίευσηαπό elcv » Τετ, 28 Μάιος 2014 10:24 pm

Βλέπω η connie θα δώσει πόνο στο πάρτυ! Πάμε όμως τώρα σε κάτι πιο διαχειριστικό. Όποιος από μεγαλύτερο έτος είχε ασχοληθεί με τη διοργάνωση του περσινού Πάρτυ θα θέλαμε πολύ να μας δώσει τα φώτα του! Συγκεκριμένα, χρειαζόμαστε αρκετές πληροφορίες (π.χ. ποσότητες που παραγγείλατε στην κάβα,συνεννόηση,προσφορές κλπ) στοιχεία που είναι απαραίτητα για να κλείσουμε κάποια συμφέρουσα συμφωνία και να εγγυηθούμε μεγαλύτερη επιτυχία. Όποιος αρμόδιος πιστεύει ότι ξέρει και μπορεί να μας βοηθήσει ας επικοινωνήσει μαζί μου με πμ! Ευχαριστώ!
Μέρα τη μέρα ζω - πού ξέρεις αύριο τι ξημερώνει.
Το 'να μου χέρι τσαλακώνει τα λεφτά και τ' άλλο μου τα ισιώνει.
Άβαταρ μέλους
elcv
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 908
Εγγραφή: Κυρ, 17 Ιουν 2012 5:16 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: 13/3: Πάρτι 3ου έτους!

Δημοσίευσηαπό eX-mc » Σάβ, 31 Μάιος 2014 9:53 pm

Ένα τέτοιο θέμα δε θα μπορούσε να μη ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα! Εδώ λοιπόν γράφουμε ότι θέλουμε για το πάρτι των συναδέλφων μας και τους στηρίζουμε όπως όλοι μας θέλαμε στο 3ο έτος.

και για τους φατσούλιδες :P
c'est en faisant n'importe quoi
qu'on devient n'importe qui


Spoiler: show
Δεν είναι πτήση, είναι πτώση με στυλ.
Άβαταρ μέλους
eX-mc
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 1736
Εγγραφή: Τρί, 05 Οκτ 2010 9:44 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: 13/06: Πάρτι 3ου έτους! [Ακυρώθηκε]

Δημοσίευσηαπό elcv » Παρ, 13 Ιουν 2014 1:41 am

Σήμερα το ΕΜΠ τέθηκε σε επ' αόριστον κατάληψη, καθώς οι διοικητικοί υπάλληλοι του Ιδρύματος οδηγούνται σε απόλυση με αποτέλεσμα να αλλάζουν τα δεδομένα λειτουργίας του ΕΜΠ και οι ζωές τόσων ανθρώπων.
ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ!
Θα πραγματοποιηθούν ενέργειες για τη διεξαγωγή του Πάρτυ εντός των επόμενων εβδομάδων. Αυτό φυσικά θα καθοριστεί από τις υπάρχουσες συνθήκες. Δεν θα θέλαμε να απογοητεύσουμε όσους θα μας τιμούσαν με την παρουσία τους και επιθυμούν να μας στηρίξουν οικονομικά. Ζητούμε συγγνώμη για την ξαφνική αλλαγή των σχεδίων και θα θέλαμε να σας δούμε στην εκδήλωσή μας όταν αυτή πραγματοποιηθεί.

ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΝΕΟΤΕΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

Το 3ο έτος των Πολ.Μηχ
Μέρα τη μέρα ζω - πού ξέρεις αύριο τι ξημερώνει.
Το 'να μου χέρι τσαλακώνει τα λεφτά και τ' άλλο μου τα ισιώνει.
Άβαταρ μέλους
elcv
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 908
Εγγραφή: Κυρ, 17 Ιουν 2012 5:16 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: 13/06: Πάρτι 3ου έτους! [Ακυρώθηκε]

Δημοσίευσηαπό elcv » Πέμ, 26 Ιουν 2014 2:16 pm

Με την κατάσταση στο ΕΜΠ να μην αλλάζει, οδηγούμαστε σε ένα και μόνο συμπέρασμα
ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ.
Η ατμόσφαιρα στην κοινότητα του ΕΜΠ είναι ιδιαίτερα έκρυθμη. Το ίδρυμα βρίσκεται υπό κατάληψη, το μέλλον τόσο εκατοντάδων εργαζομένων όσο και του ίδιου του ιδρύματος κρέμεται από μία κλωστή και δυστυχώς δεν φαίνεται κάποιο φως στο βάθος του τούνελ. Υπό αυτές τις συνθήκες, αδυνατούμε να πραγματοποιήσουμε οποιαδήποτε εκδήλωση για πρακτικούς και ηθικούς λόγους.
Ευχαριστούμε θερμά όσους ήταν πρόθυμοι να μας στηρίξουν, ζητούμε συγγνώμη από όσους απογοητεύουμε.
Ελπίζουμε κάποια στιγμή να μπορέσετε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας κάτω από πιο ευνοϊκές συνθήκες και με την ελπίδα ότι κάααποια στιγμή θα γίνει η εκδρομή μας.
Το 3ο έτος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ.
Μέρα τη μέρα ζω - πού ξέρεις αύριο τι ξημερώνει.
Το 'να μου χέρι τσαλακώνει τα λεφτά και τ' άλλο μου τα ισιώνει.
Άβαταρ μέλους
elcv
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 908
Εγγραφή: Κυρ, 17 Ιουν 2012 5:16 pm
Έτος εισαγωγής: 2011


Επιστροφή στο 6ο Εξάμηνο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες