Συζήτηση για την εξεταστική διαδικασία

Πολιτικά θέματα; Οργανωτικά Προβλήματα; Προτάσεις Βετλτίωσης; Όλα τα ζητήματα που αφορούν στη σχολή αναλύονται εδώ.

Re: Συζήτηση για την εξεταστική διαδικασία

Δημοσίευσηαπό batistuldo » Τετ, 11 Φεβ 2015 10:23 pm

Εγω με τη σειρα μου προτεινω δημοσιο βιασμο για τα ατομα που γινονται αντιληπτα την ωρα και στιγμη της αντιγραφης. Μονο ετσι θα ληθει το προβλημα...
batistuldo
 
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Σάβ, 27 Μαρ 2010 10:13 pm
Έτος εισαγωγής: 2001

Re: Συζήτηση για την εξεταστική διαδικασία

Δημοσίευσηαπό ksiv » Τετ, 11 Φεβ 2015 11:33 pm

batistuldo έγραψε:Εγω με τη σειρα μου προτεινω δημοσιο βιασμο για τα ατομα που γινονται αντιληπτα την ωρα και στιγμη της αντιγραφης. Μονο ετσι θα ληθει το προβλημα...


Αχ καλέ μη....... Όχι δημόσιο.....
ksiv
 
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τρί, 18 Οκτ 2011 10:10 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Συζήτηση για την εξεταστική διαδικασία

Δημοσίευσηαπό pap » Πέμ, 12 Φεβ 2015 2:19 pm

Πάντως στο Φυσικό, όπου δεν έχουν WiFi και τα κινητά δεν πιάνουν σήμα, πηγαίνουν οι λύτες έξω απ΄τις αίθουσες και στέλνουν τις φωτογραφίες με bluetooth. Μια πτυχιούχος του whats app μας έλεγε ότι τα παλιά τα χρόνια, δίναν το λυμμένο θέμα στον καφετζή και το πήγαινε μες στον δίσκο. Κάποιοι ετοιμαζόντουσαν σε περίπτωση ομπρέλας να νοικιάσουν το κοντινότερο διαμέρισμα στο κτίριο Γκίνη και να φτιάξουν πριβέ δίκτυο. Άσε που με 70 ευρώ αγοράζεις μια ψείρα που μπαίνει στο αυτί και σου υπαγορεύουν τις λύσεις ζωντανά (μέσω skype αν χειαστεί).
Ούτε εγώ θα το λύσω το πρόβλημα, ούτε ο δημόσιος βιαστής, ούτε ο ρουφιάνος, ούτε η γενική συνέλευση. Είναι σαν να περιμένεις από τους πολίτες να πατάξουν το έγκλημα. Υπάρχουν υπεύθυνοι καθηγητές για κάθε μάθημα και πληρώνονται για να αντιμετωπίσουν ζητήματα όπως αυτό. Όλα τα άλλα είναι ψηλά γράμματα.

ΥΓ: Όσο υπάρχουν πολιτικά συμφέροντα μέσα στις σχολές δεν υπάρχει καμία ελπίδα οποιασδήποτε αλλαγής. Το πράγμα έχει βαθυές ρίζες και τα κυκλώματα που αναφέρονται εδώ είναι μόνο η κορυφή του παγόβουνου. Δράσε ή σκάσε δυστυχώς γιατί την τελευταία φορά που σε ρωτήσανε τους έδωσες αυτοδυναμία...
pap
 
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Παρ, 26 Μαρ 2010 1:12 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: Συζήτηση για την εξεταστική διαδικασία

Δημοσίευσηαπό kotaras » Πέμ, 12 Φεβ 2015 8:37 pm

Σα να μη ίδρωσε το αυτί τους σήμερα στην Διαχείριση
kotaras
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ, 04 Ιαν 2009 4:05 pm

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Σχόλια/Προτάσεις/Παρατηρήσεις για τη Σχολή

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης