Eurobasket 2013

Για γαβροβάζελους και όχι μόνο.

Re: Eurobasket 2013

Δημοσίευσηαπό apo7 » Τετ, 18 Σεπ 2013 9:00 pm

Κριμα για τα ορθοδοξα αδερφια μας.
Τελικα οι Ισπανοι πλακα σπαγανε μεχρι τωρα. 90-60 νικησαν!
apo7
 
Δημοσιεύσεις: 560
Εγγραφή: Τετ, 20 Ιαν 2010 3:14 pm
Τοποθεσία: γουδι
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: Eurobasket 2013

Δημοσίευσηαπό Κοκός » Πέμ, 19 Σεπ 2013 2:35 pm

Δεν νομίζω...
Απλά έκαναν επιτέλους ένα καλό παιχνίδι.
Θα δούμε αν αυτό σημαίνει κάτι παραπάνω...

Πάντως,για μένα το Ισπανία - Γαλλία είναι πρόωρος τελικός και εντελώς απρόβλεπτο!

Όσον αφορά το άλλο πόδι,εξαρχής πίστευα ότι η Ιταλία ίσως κάνει κάτι καλό φέτος,οπότε αν περάσει τους Λιθουανούς,πιθανόν να την δούμε ως τον τελικό.

Οι Σλοβένοι δεν ήταν για περισσότερα (κακά τα ψέματα),ενώ η Ουκρανία μπήκε απλά για να συμπληρώνονται τα ζευγάρια στους 8 (χωρίς να υποτιμώ εννοείται αυτά που έχει καταφέρει φέτος)
"Ο κόσμος είναι επικίνδυνος, όχι εξαιτίας αυτών που κάνουν το κακό, αλλά εξαιτίας αυτών που τους κοιτάζουν χωρίς να κάνουν τίποτα"
Albert Einstein
Κοκός
 
Δημοσιεύσεις: 1058
Εγγραφή: Τρί, 11 Οκτ 2011 2:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Eurobasket 2013

Δημοσίευσηαπό Κοκός » Παρ, 20 Σεπ 2013 3:03 pm

Πρόβλεψη για τον τελικό;...
"Ο κόσμος είναι επικίνδυνος, όχι εξαιτίας αυτών που κάνουν το κακό, αλλά εξαιτίας αυτών που τους κοιτάζουν χωρίς να κάνουν τίποτα"
Albert Einstein
Κοκός
 
Δημοσιεύσεις: 1058
Εγγραφή: Τρί, 11 Οκτ 2011 2:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Eurobasket 2013

Δημοσίευσηαπό nisgo » Παρ, 20 Σεπ 2013 3:25 pm

Ελπίζω Γαλλία-Λιθουανία,έχουν καιρό να βρεθούν σε τελικό και πιστεύω είναι ενδιαφέρον ζευγάρι αν και οι ισπανοί αν είναι εύστοχοι φαίνεται πως δεν έχουν αντίπαλο
nisgo
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ, 30 Μαρ 2011 2:13 pm
Έτος εισαγωγής: 2009

Re: Eurobasket 2013

Δημοσίευσηαπό Κοκός » Σάβ, 21 Σεπ 2013 4:45 pm

nisgo έγραψε:Ελπίζω Γαλλία-Λιθουανία,έχουν καιρό να βρεθούν σε τελικό και πιστεύω είναι ενδιαφέρον ζευγάρι αν και οι ισπανοί αν είναι εύστοχοι φαίνεται πως δεν έχουν αντίπαλο


:clap: :thumbup:

Ωραίος φίλε!Πέτυχες το ζευγάρι (ελπίζω να το έπαιξες και σε κανένα "στοίχημα" για να έβγαλες και κανένα φράγκο ;) )
Ωραίο ζευγάρι.Νομίζω ήρθε η ώρα ο Parker να πάρει το μόνο που του λείπει.
Και μόνο για τα όσα έκανε χθες,του αξίζει.Αλλά θα είναι σκληρό και ανταγωνιστικό παιχνίδι,όπως το Γαλλία-Ισπανία χθες.
Νομίζω ότι η 3η θέση ανήκει στην Ισπανία (αν και εύχομαι να γίνει καμία ευχάριστη έκπληξη από τους Κροάτες :) )
"Ο κόσμος είναι επικίνδυνος, όχι εξαιτίας αυτών που κάνουν το κακό, αλλά εξαιτίας αυτών που τους κοιτάζουν χωρίς να κάνουν τίποτα"
Albert Einstein
Κοκός
 
Δημοσιεύσεις: 1058
Εγγραφή: Τρί, 11 Οκτ 2011 2:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Re: Eurobasket 2013

Δημοσίευσηαπό Κοκός » Σάβ, 21 Σεπ 2013 4:50 pm

nisgo έγραψε:Ελπίζω Γαλλία-Λιθουανία,έχουν καιρό να βρεθούν σε τελικό και πιστεύω είναι ενδιαφέρον ζευγάρι αν και οι ισπανοί αν είναι εύστοχοι φαίνεται πως δεν έχουν αντίπαλο


:clap: :thumbup:

Ωραίος φίλε!Πέτυχες το ζευγάρι (ελπίζω να το έπαιξες και σε κανένα "στοίχημα" για να έβγαλες και κανένα φράγκο ;) )
Ωραίο ζευγάρι.Νομίζω ήρθε η ώρα ο Parker να πάρει το μόνο που του λείπει.
Και μόνο για τα όσα έκανε χθες,του αξίζει.Αλλά θα είναι σκληρό και ανταγωνιστικό παιχνίδι,όπως το Γαλλία-Ισπανία χθες.
Νομίζω ότι η 3η θέση ανήκει στην Ισπανία (αν και εύχομαι να γίνει καμία ευχάριστη έκπληξη από τους Κροάτες :) )
"Ο κόσμος είναι επικίνδυνος, όχι εξαιτίας αυτών που κάνουν το κακό, αλλά εξαιτίας αυτών που τους κοιτάζουν χωρίς να κάνουν τίποτα"
Albert Einstein
Κοκός
 
Δημοσιεύσεις: 1058
Εγγραφή: Τρί, 11 Οκτ 2011 2:39 pm
Έτος εισαγωγής: 2010

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Αθλητικά Θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron