60 Λεπτά Καθυστερήσεις. Ερωτηματολόγιο. Ρεπορτάζ "Γυναίκες και ποδόσφαιρο."

Για γαβροβάζελους και όχι μόνο.

60 Λεπτά Καθυστερήσεις. Ερωτηματολόγιο. Ρεπορτάζ "Γυναίκες και ποδόσφαιρο."

Δημοσίευσηαπό airetikos » Δευτ, 14 Ιουν 2010 11:29 pm

Διεξάγεται μια έρευνα για το ρεπορτάζ με θέμα "Γυναίκες και ποδόσφαιρο" επ αφορμή του Μουντιάλ για να χρησιμοποιηθεί στη ραδιοφωνική εκπομπή 60 λεπτά καθυστερησεις στο ραδιοσταθμό ΕΜΠνευση. Δημιουργήθηκε έτσι ένα ερωτηματολόγιο. Παρακαλώ πολύ μόνο όσες ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν να το συμπληρώσουν και να μου το αποστείλουν με πμ. Να επισημάνω τα εξής.
Υπάρχουν 2 ερωτηματολόγια 1 σε κάθε σελίδα. Διαλέξτε αυτό που σας εκφράζει.
Σας ζητώ να μου δώσετε τα στοιχεία σας. Δεσμεύομαι ότι δεν θα μεταδοθουν στον αέρα παρα μόνο οι απόψεις και τα σχόλιά σας. ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΩΝΥΜΙΑ. Αν καποια απο σας δεν θελει για κάποιο λογο να μην εκφωνηθεί κάτι που γράφει κάποια από σας ας το πει στο πμ ή στο αρχείο.
Αν έχετε πρόβλημα με τα στοιχεία σας δώστε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ τα μη προσωπικά στοιχεία όπως σχολή (γινεται και σε αλλες σχολες η ερευνα).
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Spoiler: show
thnx merde too.
Συνημμένα
60 ΛΕΠΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ.docx
(11.36 KiB) Έχει μεταφορτωθεί 300 φορές
Αρχιεπίσκοπος Άρειος ο Α'
airetikos
 
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Σάβ, 11 Απρ 2009 9:33 pm
Έτος εισαγωγής: 2008

Re: 60 Λεπτά Καθυστερήσεις. Ερωτηματολόγιο. Ρεπορτάζ "Γυναίκες και ποδόσφαιρο."

Δημοσίευσηαπό strangelic » Τρί, 15 Ιουν 2010 12:14 am

Έχω 2 απορίες:
1)Γιατί συγκεκριμένα και αποκλειστικά "γυναίκες και ποδόσφαιρο"; Έχοντας "δει" στο παρελθόν και άλλα ποστ σου, έχω να δηλώσω ότι είσαι σεξιστής και προκατειλημμένος απένταντι στις γυναίκες, καθότι τις θεωρείς ανίκανες να κατανοήσουν ένα κατα τ'άλλα εξαιρετικά απλοικό στους κανόνες άθλημα.
Spoiler: show
http://www.mqn.gr/phpBB/viewtopic.php?f=21&t=903&start=190 προφανώς εννοώ τις (σε τεράστια εισαγωγικά) συμβουλές για το μουντιάλ


2) και σημαντικότερο, εφόσον διακηρύττεις ότι θα διατηρηθεί η ανωνυμία, και απο τη στιγμή που διεξάγεις έρευνα ανάμεσα στο φοιτητικό κόσμο, για ποιον ακριβώς λόγο χρειάζεσαι τα στοιχεία? εκτός από την (ελπίζω ακραία) περίπτωση όπου σκοπεύεις να "φακελώσεις" τις κοπέλες τις οποίες θα σου απαντήσουν δεν βρίσκω το λόγο για τον οποίο ο οποιοσδήποτε έχει την υποχρέωση να καταβάλει το ονοματεπώνυμό του μαζί με το ερωτηματολόγιό σου.
Η σιωπή είναι συνενοχή...

şiddet büyüleyicidir,şiddet umuttur, umutsuz ve sessiz bir dünyada ...
(Η Βίαιη αντίσταση είναι η μόνη ελπίδα σε μια χώρα δίχως ελπίδα και φωνή)
strangelic
 
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Παρ, 06 Ιουν 2008 11:03 pm
Τοποθεσία: Στον κόσμο μου
Έτος εισαγωγής: 2005

Re: 60 Λεπτά Καθυστερήσεις. Ερωτηματολόγιο. Ρεπορτάζ "Γυναίκες και ποδόσφαιρο."

Δημοσίευσηαπό lawine » Τρί, 15 Ιουν 2010 12:36 am

strangelic έγραψε:Έχω 2 απορίες:
1)Γιατί συγκεκριμένα και αποκλειστικά "γυναίκες και ποδόσφαιρο"; Έχοντας "δει" στο παρελθόν και άλλα ποστ σου, έχω να δηλώσω ότι είσαι σεξιστής και προκατειλημμένος απένταντι στις γυναίκες, καθότι τις θεωρείς ανίκανες να κατανοήσουν ένα κατα τ'άλλα εξαιρετικά απλοικό στους κανόνες άθλημα.
Spoiler: show
http://www.mqn.gr/phpBB/viewtopic.php?f=21&t=903&start=190 προφανώς εννοώ τις (σε τεράστια εισαγωγικά) συμβουλές για το μουντιάλ


2) και σημαντικότερο, εφόσον διακηρύττεις ότι θα διατηρηθεί η ανωνυμία, και απο τη στιγμή που διεξάγεις έρευνα ανάμεσα στο φοιτητικό κόσμο, για ποιον ακριβώς λόγο χρειάζεσαι τα στοιχεία? εκτός από την (ελπίζω ακραία) περίπτωση όπου σκοπεύεις να "φακελώσεις" τις κοπέλες τις οποίες θα σου απαντήσουν δεν βρίσκω το λόγο για τον οποίο ο οποιοσδήποτε έχει την υποχρέωση να καταβάλει το ονοματεπώνυμό του μαζί με το ερωτηματολόγιό σου.


1) Ο συλλογισμός σου δεν καταλήγει σε ασφαλές συμπέρασμα..και προσωπικά σε διαψεύδω ότι ο airetikos είναι σεξιστής! Συνήθως οι γυναίκες δεν ενδιαφέρονται να κάνουν γάμπα αλά Ντέμης Νικολαίδης, αλλά και αυτό είναι μια υποκειμενική άποψη! Τέλος πάντων σε κάθε περίπτωση δεν υπονόησε ο airetikos ότι οι γυναίκες είναι ανόητες ή ότι δεν καταλαβαίνουν το άθλημα...αυτό που λες είναι λογικό άλμα..και δεν προκύπτει από πουθενά! Άλλο το καταλαβαίνω κάτι και άλλο ασχολούμαι με κάτι ;)...Εν πάσει περιπτώσει το αποτέλεσμα του ερωτηματολογίου θα το δείξει...

2)Λάθος του που το έγραψε..προφανώς και δεν είπε ότι είναι υποχρεωτική η δήλωση στοιχείων αλλά προαιρετική...
lawine Σημαντική βοήθεια στο MQN.gr
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Τετ, 03 Σεπ 2008 1:31 am
Τοποθεσία: Γκουτζαλάκα
Έτος εισαγωγής: 2004

Re: 60 Λεπτά Καθυστερήσεις. Ερωτηματολόγιο. Ρεπορτάζ "Γυναίκες και ποδόσφαιρο."

Δημοσίευσηαπό γάντι του μποξ » Τρί, 15 Ιουν 2010 12:54 am

lawine έγραψε:2)Λάθος του που το έγραψε..προφανώς και δεν είπε ότι είναι υποχρεωτική η δήλωση στοιχείων αλλά προαιρετική...
Μετά από αυτό πρέπει να αλλάξει το nickname του σε proairetikos!
Εικόνα
Friends help you move. Good friends help you move bodies.
γάντι του μποξ
Επίτιμο μέλος
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Τρί, 03 Ιουν 2008 11:22 pm
Έτος εισαγωγής: 0

Re: 60 Λεπτά Καθυστερήσεις. Ερωτηματολόγιο. Ρεπορτάζ "Γυναίκες και ποδόσφαιρο."

Δημοσίευσηαπό airetikos » Τρί, 15 Ιουν 2010 9:57 am

ενας λόγος που λατρευω το φορουμ ειναι γιατι διαβαζω κατι τετοια. Εξασκειται η λογικη με τα παραλογα που διαβαζω. Πρωτον (ειρωνικα το λεω) ναι ειμαι της κα γκε μπε θα φτιαξω βαση δεδομενων με τα στοιχεια του χαρακτηρα σου και θα σε χειραγωγω. ΠΡΟΣΕΧΕ . Οσο για τον ορο σεξιστης περα απο το οτι ειναι αστηρικτος. (πολυ σεξιστικη ερωτηση για το ποιος ποδοσφσιριστηης σ αρεσει η αν παιζεις μπαλα συμφωνω ) τοτε με τη λογικη σου και το ραδιο αρβυλα που το βαλε ειναι επισης σεξιστες ! Χμμμμ. Και νομιζω οτι το εγραψα οτι θελω ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙ ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ δεν μπορω να το κανω πιο λιανά. Και συν 1 για το γαντι για την ωραια ατακα. Υγ μην βλεπετε παντου εχθρους τζαμπα και αδικα στεναχωριεσαι. Στο κατω κατω απλα αγνοησέ το αν νομιζεις οτι θα σε φακελώσω (ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ) υγ1 το ρεπορταζ ειναι τετοιο λογω της φημης οτι ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝΕ υγ 2 εγω το τελειωνω εδω το θεμα ελπιζω κ εσυ να καταλαβες τι ηθελα να πετυχω .
Αρχιεπίσκοπος Άρειος ο Α'
airetikos
 
Δημοσιεύσεις: 2083
Εγγραφή: Σάβ, 11 Απρ 2009 9:33 pm
Έτος εισαγωγής: 2008


Επιστροφή στο Αθλητικά Θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες