Playoffs 2010

Για γαβροβάζελους και όχι μόνο.

Playoffs 2010

Δημοσίευσηαπό havale_tsoglan » Πέμ, 13 Μάιος 2010 12:19 am

Σήμερα η ΠΑΟΚΑΡΑ για δεύτερη φορά φέτος μέσα στο Καραισκάκη έπαιξε στα ίσα τον απόγονο του στόλου (ακόμα και με 60-40 διαιτησία) κι έδειξε γιατί είναι μεγάλη ομάδα!!Παρά τον τραμπουκισμό 2 οπαδών της ΓΚΕΙ-T 7 που επιτέθηκαν στο φροντιστή της ομάδας μας (και το θεώρησαν και μαγκιά),οι παίκτες μας δώσαν την απάντησή τους μέσα στο γήπεδο κι απάντησαν στην ανανδρεία με μαγκιά!Οι εποχές Κόκκαλη επί 12 χρόνια που ο Ολυμπιακός κέρδιζε ανύπαρκτα πέναλτυ κι έπαιρνε στημένα πρωταθλήματα (μέχρι και στα χαρτιά) τελειώσανε και τώρα φαίνεται ποιος πραγματικά αξίζει!(για όσους μ αμφισβητήσουν ορίστε κι ένα σχετικό βίντεο http://www.youtube.com/watch?v=TFGqJ6w4bSg) .Καταστρέψατε το Ελληνικό ποδόσφαιρο 12 χρόνια,όμως όλα τα κλεμμένα κάποτε πληρώνονται!Ο λαός του ΠΑΟΚ ήταν δίπλα στην ομάδα του όλα αυτά τα δύσκολα χρόνια και ποτέ δεν προσκύνησε κάνα Κόκκαλη ούτε αγαπούσε την ομάδα του για τα φράγκα και τα στημένα πρωταθληματα και τώρα ήρθε η στιγμή της δικαίωσης! ;) ;) ;)
Άβαταρ μέλους
havale_tsoglan
 
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: Τρί, 07 Ιούλ 2009 6:30 pm
Έτος εισαγωγής: 2005

Re: playoff 2010

Δημοσίευσηαπό gartzos » Πέμ, 13 Μάιος 2010 1:14 am

12 χρονια....ανυπαρκτα πεναλτυ....στημενα πρωταθληματα...κλεμμενα....στιγμη της δικαιωσης..

Μιλαμε για μεγαλο κομπλεξ ρε παιδι μου για την ομαδα που εχει 37 πρωταθληματα απο τα 74...

ή μηπως ολα αυτα ηταν κλεμμενα, ολα απο ανυπαρκτα πεναλτυ, ολα στημενα...
gartzos
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ, 20 Νοέμ 2008 6:16 pm

Re: playoff 2010

Δημοσίευσηαπό sirma » Πέμ, 13 Μάιος 2010 1:24 am

παρακαλειτε ο φίλος gartzos να πιει ενα τσαι κουρτουνια για να ηρεμησει......
sirma
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Κυρ, 01 Φεβ 2009 3:53 pm
Έτος εισαγωγής: 2007

Re: playoff 2010

Δημοσίευσηαπό havale_tsoglan » Πέμ, 13 Μάιος 2010 1:27 am

Ρε φίλε,εγώ δε μιλάω με λόγια του αέρα!Έχω κι άλλα βίντεο γι αποδείξεις (απλά είναι τόσα πολλά που βαριέμαι να τα ποστάρω όλα).Απ τα 37 σου πρωταθλήματα τώρα.....για τα 25 προ του Κόκκαλη εποχή δεν ξέρω πως τα πήρες (πολύ πιθανό να τα πήρες δίκαια).Για το διάστημα της χούντας του Κόκκαλη (1997-2009) τώρα....Μήπως αμφισβητείς το βίντεο κ πως δεν υπήρξαν οι φάσεις?Δε λέω,είχες καλύτερη ομάδα τα περισσότερα χρόνια....Αυτό όμως σημαίνει πως πρέπει όλοι να ευνοούν τον πρώτο?Απ τα 12 που πήρες άντε ν άξιζες τα 7 (το πολύ 8).Τα υπόλοιπα όμως τα πήρες με διαιτησία και μόνο.Και το χειρότερο είναι πως τόσα χρόνια ΔΕΝ παραδεχόσουν ότι σ ευνοούσε η διαιτησία (γι αυτό δημιουργήθηκε η ''ομάδα'' αντιολυμπιακός).
Άβαταρ μέλους
havale_tsoglan
 
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: Τρί, 07 Ιούλ 2009 6:30 pm
Έτος εισαγωγής: 2005


Επιστροφή στο Αθλητικά Θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron