Ερώτηση Κατεύθυνσης (βοηθεια plz)

Συζητήστε θέματα παντός ενδιαφέροντος.

Ερώτηση Κατεύθυνσης (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό loizos » Σάβ, 22 Μάιος 2021 1:53 am

Ειμαι στο 6ο ετος σπουδων, χρωσταω τα μαθηματα κατευθυνσης(τα οποια δεν τα χω παρακολουθησει) και εχω δει οτι ολα τα μαθηματα γραφουν "70% εξεταση, 30% εργασια" τετοια αντιστοιχα.....Θελω να ξερω αμα καποιος γνωριζει (εαν εχει δωσει το μαθημα χωρις προοδο ή εργασια) επειδη δεν εχω την δυνατοτητα παρακολουθησης οντως ισχυει δηλαδη μονο με την εξεταση θες 7 αλλιως κοβεσαι???????
loizos
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ, 22 Απρ 2015 8:29 pm
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό georcivil » Σάβ, 22 Μάιος 2021 11:39 am

Δε ξερω σε ποια κατευθυνση εισαι αρχικα αλλα οι εργασιες ειναι βοηθητικες σαν μπονους αν δεν τις κανεις απλα πας στην εξετασης με 100%
georcivil
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Παρ, 05 Ιουν 2015 9:35 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό civil123 » Σάβ, 22 Μάιος 2021 11:40 am

loizos έγραψε:Ειμαι στο 6ο ετος σπουδων, χρωσταω τα μαθηματα κατευθυνσης(τα οποια δεν τα χω παρακολουθησει) και εχω δει οτι ολα τα μαθηματα γραφουν "70% εξεταση, 30% εργασια" τετοια αντιστοιχα.....Θελω να ξερω αμα καποιος γνωριζει (εαν εχει δωσει το μαθημα χωρις προοδο ή εργασια) επειδη δεν εχω την δυνατοτητα παρακολουθησης οντως ισχυει δηλαδη μονο με την εξεταση θες 7 αλλιως κοβεσαι???????


Σε γενικές γραμμές είναι στην ευχέρεια του κάθε καθηγητή το πόσο υποχρεωτικό είναι το θέμα σε κάθε μάθημα, οπότε καλύτερα να επικοινωνήσεις με τον κάθε καθηγητή.
Άβαταρ μέλους
civil123
 
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευτ, 15 Φεβ 2016 9:34 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό loizos » Σάβ, 22 Μάιος 2021 1:14 pm

Ευχαριστω παιδια και εγω για μπονους ηξερα απλα θα απευθυνθω με καθε καθηγητη αντιστοιχα για να με σιγουρος.
loizos
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ, 22 Απρ 2015 8:29 pm
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό transport » Σάβ, 22 Μάιος 2021 2:47 pm

loizos έγραψε:Ειμαι στο 6ο ετος σπουδων, χρωσταω τα μαθηματα κατευθυνσης(τα οποια δεν τα χω παρακολουθησει) και εχω δει οτι ολα τα μαθηματα γραφουν "70% εξεταση, 30% εργασια" τετοια αντιστοιχα.....Θελω να ξερω αμα καποιος γνωριζει (εαν εχει δωσει το μαθημα χωρις προοδο ή εργασια) επειδη δεν εχω την δυνατοτητα παρακολουθησης οντως ισχυει δηλαδη μονο με την εξεταση θες 7 αλλιως κοβεσαι???????


Σε ότι αφορά τα μαθήματα των συγκοινωνιολόγων, μέχρι πέρσυ με βεβαιότητα, πήγαινες για το 100% στα 3 οδοστρώματα (λοίζος), σιδηροδρομική & συνδυασμένες.
transport
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί, 12 Ιαν 2021 5:04 pm
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό loizos » Σάβ, 22 Μάιος 2021 6:38 pm

Ευχαριστω φιλε μου...για τα μαθηματα των συγκοινωνιολογων ρωτουσα.
loizos
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ, 22 Απρ 2015 8:29 pm
Έτος εισαγωγής: 2015

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ (βοηθεια plz)

Δημοσίευσηαπό Darkiz » Κυρ, 23 Μάιος 2021 4:51 pm

Ωστοσο πρεπει να ρωτησεις με mail τον καθε καθηγητη
Επειδή πλεον με τις συνθήκες με τον covid τα περισσότερα θεματα εχουν γινει υποχρεωτικα.
Darkiz
 
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: Σάβ, 07 Οκτ 2017 2:16 am
Έτος εισαγωγής: 2017


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες