Συνεδρίαση ΣΕ

Εδώ ανακοινώνονται οι διεργασίες των θεσμικών οργάνων της σχολής και σχολιάζεται η δραστηριότητα και το αποτέλεσμά τους.

Re: Συνεδρίαση ΣΕ

Δημοσίευσηαπό RaR-RiP » Τετ, 09 Μαρ 2016 3:48 pm

[quote="ReC" Δεν πήρα όμως απάντηση. Τελικά ο Εγκέλαδος είναι παράταξη ή το γράψατε με "όρους λάσπης"?[/quote]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΑΞΗ Ο ΕΓΚΕΛΑΔΟΣ.
ανεξαρτητη αριστερη παρεμβαση-εαακ
RaR-RiP
 
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Δευτ, 16 Φεβ 2015 3:50 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Re: Συνεδρίαση ΣΕ

Δημοσίευσηαπό Shi » Πέμ, 10 Μαρ 2016 11:53 pm

Προσωπική απάντηση (επειδή το έχετε ξεφτιλίσει):

ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, και αυτό το έχω αποδείξει καθημερινά με τη στάση μου. Άμα θέλετε πολιτική αντιπαράθεση και διάλογο θα τα πούμε στο κίνημα, στις απεργίες, στις καταλήψεις, στις συγκρούσεις, εκεί που χαιρόμαστε να βρισκόμαστε εμείς οι υπεραπαναστάτες και οι κομμουνισταράδες, και πολύς κόσμος από το σχήμα σου που σκέφτεται.

Για τα λοιπά απαντάνε στο χωριό μου: Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται. Και για τον "φίλο" oxydo: Έβγαλε η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο.
Μόνο κλάμματα και δάκρυα και για το επίδικο 0.

Spoiler: show
Έχεις κάνει το mqn τσιφλίκι και νομίζεις ότι μπορείς να γράφεις ότι οχετό θέλεις εδώ μέσα προς αγωνιστές χωρίς κόστος.
Έλα καμιά φορά να μας τα πεις αυτά για τις παπαριές από κοντά και όχι μόνο απο το πληκτρολόγιο
«Απ’ τα τσακάλια δεν γλιτώνεις, με ευχές και παρακάλια»
«Κι (…) Αν είν’ ο λάκκος σου, πολύ βαθής, χρέος με τα χέρια σου, να σηκωθείς».
Άβαταρ μέλους
Shi
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: Παρ, 21 Δεκ 2012 6:11 am
Έτος εισαγωγής: 2012

Re: Συνεδρίαση ΣΕ

Δημοσίευσηαπό leo8 » Παρ, 11 Μαρ 2016 12:10 am

@shi
αυτά περί τσιφλικιού τα ακούμε τόσα χρόνια από τους δαπίτες, το ακούσαμε και από εσένα τώρα. μπράβο σου.
Ο καλύτερος τρόπος για να αξιολογείς μια ηγεσία είναι να διερωτάσαι τι σφάλματα είναι ικανοί να κάνουν.
Άβαταρ μέλους
leo8
 
Δημοσιεύσεις: 955
Εγγραφή: Δευτ, 14 Νοέμ 2011 11:07 pm
Έτος εισαγωγής: 2011

Re: Συνεδρίαση ΣΕ

Δημοσίευσηαπό ReC » Παρ, 11 Μαρ 2016 1:45 am

Shi έγραψε:ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, και αυτό το έχω αποδείξει καθημερινά με τη στάση μου. Άμα θέλετε πολιτική αντιπαράθεση και διάλογο θα τα πούμε στο κίνημα, στις απεργίες, στις καταλήψεις, στις συγκρούσεις, εκεί που χαιρόμαστε να βρισκόμαστε εμείς οι υπεραπαναστάτες και οι κομμουνισταράδες, και πολύς κόσμος από το σχήμα σου που σκέφτεται.


Ε καλά τώρα, μη λέμε κι ό,τι θέλουμε. Από πότε σκέφτονται οι γλάστρες?
Άβαταρ μέλους
ReC
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Κυρ, 27 Σεπ 2015 4:22 pm
Έτος εισαγωγής: 2014

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Φοιτητικός Σύλλογος Πολ. Μηχ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron